To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  CRASH 28
już niedostępne -

📋 Zapisy (ograniczona liczba miejsc)
PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAPISY

📝 CRASH Mondays № 28: Marketing vs Sprzedaż [Kraków]Krótko i na temat o sprzedaży przez Internet. 💲💪

W idealnym świecie: dwa działy, które ze sobą współpracują i uzupełniają się. W praktyce? Wszyscy wiemy jak jest. Przyjdźcie na najnowsze wydarzenie dowiedzieć się jak to zatem jest i jaka jest recepta na efektywną współpracę. 

👩🏫 PRELEGENCI: każde spotkanie to 3 - 4 starannie wyselekcjonowanych prelegentów - tematy wystąpień oraz pełną listę nazwisk podamy wkrótce:


👉 Maciek Methoes || anymind

👉 Łukasz Hardek || Semahead

👉 Berenika Teter || Brainy Bees

👉 Trwają rozmowy :D 


► ZAPISY: wydarzenie jest w 100% darmowe, ale prosimy o wcześniejszą rejestrację. Nie musicie mieć biletów - na wejściu czekać będzie na Was lista! Pamiętajcie, aby się odhaczyć. :)


► MIEJSCE: HEVRE


W razie pytań piszcie do organizatorów: Anna Ledwoń, Anka Armatys, Maciek Methoes, Mariusz Świątkowski lub kontakt@crashmondays.pl


----------------------------------------------► 

Więcej informacji o wydarzeniu: CRASH Mondays to mamy nadzieję nie tylko wydarzenie, ale i okazja do zbudowania fantastycznej społeczności i przekazania Wam praktycznej wiedzy.
Uwaga ⚠️Wydarzenie jest akredytowane przez DIMAQ - profesjonaliści digitalu, możecie zdobyć punkty recertyfikacyjne! A dokładnie 5 punktów
► Dla kogo? Dla freelancerów, marketingowców, PRowców, pasjonatów, pracowników agencji, pracowników korporacji i każdego, kto ma chęć i zapał do zgłebiania wiedzy o szeroko pojętym marketingu ;)
► Kto za tym stoi?

Pomysłodawca: Anna Ledwoń, Anka Armatys

Współorganizatorzy: Mariusz Świątkowski, Maciek Methoes, Karolina Kumor, Kasia Witkowska, Ilona Sieradzka

Design: Michał Oleksiej

Główny partner: More Bananas

Patroni medialni: Marketing przy Kawie, CreAdd, Medialna Perspektywa, Movie On, Sylwia Starzec Photography, Wizualna Strona Karoliny, InfoGraficznie.  

Partnerzy: COPY SHOP drukarnia cyfrowa, FreshMail, Prowly, HEVRE, Niebieski Lis, InfluencerTool, DIMAQ - profesjonaliści digitalu, sprawny.marketing, Piekarnia Cukiernia Awiteks, , IMM, FISZKI, Newspoint, Scena Supernova


► Co dalej? Kolejne wydarzenia, warsztaty i... duża konferencja! :D

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kraków