CRASH Mondays № 4: Marketing vs sprzedaż [Gdynia]

17 Czerwca 2019, 19:00-21:30 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  CRASH Mondays № 4: Marketing vs sprzedaż [Gdynia]
już niedostępne -

📝 CRASH Mondays № 4: Marketing vs Sprzedaż

W idealnym świecie: dwa działy, które ze sobą współpracują i uzupełniają się. W praktyce? Wszyscy wiemy, jak jest. Przyjdźcie na najnowsze wydarzenie dowiedzieć się jak to zatem, jaka jest recepta na efektywną współpracę.

👩🏫 PRELEGENCI: każde spotkanie to 3 - 4 starannie wyselekcjonowanych prelegentów - tematy wystąpień oraz pełną listę nazwisk podamy wkrótce.

► ZAPISY: wydarzenie jest w 100% darmowe, ale prosimy o wcześniejszą rejestrację. Nie musicie mieć biletów - na wejściu czekać będzie na Was lista! Pamiętajcie, aby się odhaczyć. :)

► MIEJSCE: Feed My Soul Bistro

W razie pytań piszcie do organizatorów: Marysia Mazurkiewicz, Tomasz Palak, Anna Ledwoń - Blacha lub kontakt@crashmondays.pl

----------------------------------------------►

Więcej informacji o wydarzeniu: CRASH Mondays to mamy nadzieję nie tylko wydarzenie, ale i okazja do zbudowania fantastycznej społeczności i przekazania Wam praktycznej wiedzy.

Uwaga ⚠️Wydarzenie jest akredytowane przez DIMAQ - profesjonaliści digitalu, możecie zdobyć punkty recertyfikacyjne! A dokładnie 5 punktów

► Dla kogo? Dla freelancerów, marketingowców, PRowców, pasjonatów, pracowników agencji, pracowników korporacji i każdego, kto ma chęć i zapał do zgłębiania wiedzy o szeroko pojętym marketingu ;)

► Kto za tym stoi?

Pomysłodawca: Anna Ledwoń - Blacha, Anka Armatys
Współorganizatorzy: Marysia Mazurkiewicz, Tomasz Palak
Design: Michał Oleksiej
Główny partner: More Bananas, Profit Plus: Biznes Podatki Prawo
Patroni medialni: Marketing przy Kawie, Medialna Perspektywa
Partnerzy: COPY SHOP drukarnia cyfrowa, FreshMail, Prowly, DIMAQ - profesjonaliści digitalu, sprawny.marketing, Feed My Soul Bistro

► Co dalej? Kolejne wydarzenia, warsztaty i... duża konferencja! :D

Zobacz również:

szkolenia Marketing Sprzedaż wydarzenia Gdynia