To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  CRASH Mondays 30
już niedostępne -

📋 Zapisy (ograniczona liczba miejsc):
PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAPISY

📝 CRASH Mondays № 6: Marketing w kulturze, sztuce i rozrywce. 

🎬 Filmy - kochamy je wszyscy; teatr, opera, muzeum - chcielibyśmy bywać (bywamy!), muzyka - nie potrafimy bez niej żyć, gry planszowe - najlepsza rozrywka ze znajomymi, koncerty - bawią i cieszą. 🎭 A zastanawialiście się kiedyś jak to wszystko działa i jak rzeczone formy rozrywki czy też sztuki i kultury się promuje? 🎶 Ten temat poruszymy na najbliższym wydarzeniu!
Zapraszamy! 

👩🏫 PRELEGENCI: każde spotkanie to 3 - 4 starannie wyselekcjonowanych prelegentów - tematy wystąpień oraz pełną listę nazwisk podamy wkrótce.

► ZAPISY: wydarzenie jest w 100% darmowe, ale prosimy o wcześniejszą rejestrację. Nie musicie mieć biletów - na wejściu czekać będzie na Was lista! Pamiętajcie, aby się odhaczyć. :)

► MIEJSCE: Feed My Soul Bistro


W razie pytań piszcie do organizatorów: Marysia Mazurkiewicz, Tomasz Palak lub kontakt@crashmondays.pl
----------------------------------------------► 

Więcej informacji o wydarzeniu: CRASH Mondays to mamy nadzieję nie tylko wydarzenie, ale i okazja do zbudowania fantastycznej społeczności i przekazania Wam praktycznej wiedzy.
Uwaga ⚠️Wydarzenie jest akredytowane przez DIMAQ - profesjonaliści digitalu, możecie zdobyć punkty recertyfikacyjne! A dokładnie 5 punktów
► Dla kogo? Dla freelancerów, marketingowców, PRowców, pasjonatów, pracowników agencji, pracowników korporacji i każdego, kto ma chęć i zapał do zgłębiania wiedzy o szeroko pojętym marketingu ;)
► Kto za tym stoi? 

Pomysłodawca: Anna Ledwoń, Anka Armatys

Współorganizatorzy: Marysia Mazurkiewicz, Tomasz Palak

Design: Michał Oleksiej

Główny partner: More Bananas

Partnerzy: WhitePress,FreshMail, Prowly,DIMAQ - profesjonaliści digitalu, sprawny.marketing, Profit Plus: Biznes Podatki Prawo, Feed My Soul Bistro

Patroni medialni: Marketing przy Kawie, Medialna Perspektywa


► Co dalej? Kolejne wydarzenia, warsztaty i... duża konferencja! :D

Zobacz również:

szkolenia Kultura Rozrywka Sztuka wydarzenia Gdynia