Kongres CyberTrust 2023 - bilety dla studentów i sektora public

28 Listopada 2023, 09:00 (Wtorek) - 29 Listopada 2023, 15:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Studenci zainteresowani cyberbezpieczeństwem. Na recepcji konieczność okazania ważnej legitymacji studenckiej. Konieczność rejestracji z maila uczelnianego. Student

Studenci zainteresowani cyberbezpieczeństwem. Na recepcji konieczność okazania ważnej legitymacji studenckiej. Konieczność rejestracji z maila uczelnianego.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Managerowie i specjaliści z sektora public (uczelnie wyższe, administracja publiczna, spółki miejskie, jednostki publicznej ochrony zdrowia). Konieczność rejestracji ze służbowego adresu e-mail. Maksymalnie 5 osób z jednej organizacji. Public

Managerowie i specjaliści z sektora public (uczelnie wyższe, administracja publiczna, spółki miejskie, jednostki publicznej ochrony zdrowia). Konieczność rejestracji ze służbowego adresu e-mail. Maksymalnie 5 osób z jednej organizacji.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Pula biletów dla posiadaczy kodów rabatowych Bilet specjalny - KOD RABATOWY

Pula biletów dla posiadaczy kodów rabatowych

już niedostępne -

Kongres CyberTrust 2023 to wyjątkowe wydarzenie, które stawia cyberbezpieczeństwo w centrum uwagi.
Eksperci z całego świata gromadzą się, by dzielić się wiedzą, omawiać najnowsze trendy, i kształtować przyszłość bezpiecznej cyberprzestrzeni.

Na Kongres CyberTrust 2023 zapraszamy studentów, którzy chcą zgłębić tajniki cyberbezpieczeństwa oraz przedstawicieli sektora publicznego, którzy dbają o bezpieczeństwo danych i informacji. To okazja, aby zdobyć wiedzę, która jest kluczowa w dzisiejszym digitalnym świecie. 

Dołącz do nas i razem pracujmy nad bezpieczną cyberprzestrzenią.

🛡️ cybertrust.org.pl 🛡️

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Wrocław