To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rejestracja na warsztaty Cyfrowo sprytni
już niedostępne 10,00 zł -

Cały czas trwają badania dotyczące wpływu "świata cyfrowego" na ludzi. Równolegle korzystamy z cyfrowych narzędzi, i odkrywamy tego korzyści oraz zagrożenia. 

Spotkajmy się uporządkować tę przestrzeń - dla Was jesteśmy na bieżąco z wynikami badań i wskazaniami dotyczącymi tworzenia dobrych nawyków higieny cyfrowej. 

Psycholog Anna Kucharska-Zygmunt w formie warsztatów i części wykładowej objaśni oddziaływanie urządzeń cyfrowych ("ekranów") na układ nerwowy człowieka ze szczególnym uwzględnieniem układu nerwowego dzieci i młodzieży. Wyjaśnimy sobie mechanizmy biologiczne uruchamiane w trakcie korzystania z technologii cyfrowych, aby zrozumieć ich przełożenie na funkcjonowanie społeczne oraz psychiczne użytkowników. Zastanowimy się wspólnie, jak wspierać młode osoby w nauce zdrowego, świadomego i bezpiecznego korzystania z dobrodziejstw technologicznych XXI wieku.

Uczestnicy otrzymują materiały: "Dzieci w wirtualnej sieci - poradnik dla rodziców", "Nastolatki w wirtualnym tunelu - jak mądrze towarzyszyć nastolatkowi w wirtualnym świecie. Poradnik dla rodziców".

Warsztaty rozpoczną się 14.05.2024 o godz. 18.30. Liczba miejsc ograniczona!

Jeżeli stwierdzisz, że jednak nie dasz rady wziąć udziału w warsztatach, daj nam znać - zwolnimy miejsce dla innej osoby!

Zobacz również:

szkolenia Edukacja cyfrowa Psychologia społeczna wydarzenia Kraków