To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  uczeń ED
już niedostępne -
  uczeń z niepełnosprawnością (bilet darmowy)
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  rodzice i rodzeństwo ucznia ED
już niedostępne -

18 LUTEGO 2020 ROKU ZAPRASZAM NA PRZEDSTAWIENIE CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ

Spotykamy się o godzinie 9:30 w Teatrze Miniatura
Cena biletu dla rodziców i rodzeństwa uczniów ED 20,00 zł
Cena biletu dla dzieci z niepełnosprawnością 0,00 zł
Cena biletu dla uczniów ED 10,00 zł

Mieszkająca na szarych polach Kansas Dorotka marzy o innym, kolorowym życiu. Jedyną ucieczką od codzienności jest wirtualny świat internetu. Dorotka niespodziewanie trafia do Krainy Oz, niesamowitego świata wykreowanego przez nastolatka Oza. Czy uda jej się wrócić do Kansas? Pomogą jej w tym trzej przyjaciele - Strach na Wróble, który nie ma rozumu, Blaszany Drwal pozbawiony serca i tchórzliwy Lew.

Recenzje

Największą siłą aktorstwa "Czarnoksiężnika..." jest zespołowość. Aktorzy uwijają się na scenie i cały czas są w pełnym ruch po błyskawicznych przebiórkach. Dlatego słowa uznania należą się także Agnieszce Grzegorzewskiej, Jadwidze Sankowskiej, Joannie Tomasik-Gierczak, Jakubowi Zalewskiemu i Wojciechowi Stachurze, budującymi efektowne sceny zbiorowe i drugie czy trzecie plany.

Dlatego spektakl Miniatury ogląda się z przyjemnością. Zasługa w tym całego zespołu, od reżysera (który nie bardzo ma pomysł na powrót Dorotki do domu, ale w trakcie całego spektaklu nie zapomina o humorze - np. piesek Dorotki okazuje się dowcipnym gadżetem), przez pozostałych realizatorów, po zespół aktorski, kreujący to dowcipne i efektowne przedstawienie na scenie.
Łukasz Rudziński, trojmiasto.pl

Muszę przyznać, że Czarnoksiężnik z Krainy Oz jest przedstawieniem na medal. Pełno tu elementów, które cieszą oko, chociażby scenografia i choreografia. W sztuce nie ma momentów zbędnych, nużących.Każda aktorka i aktor dali z siebie co najlepsze. Czas trwania przedstawienia jest adekwatny do proponowanego wieku widza. Dla mnie zegar się zatrzymał, godzina i dwadzieścia minut z krótką przerwą minęły błyskawicznie.
Katarzyna Borkowska, Czas Dzieci

"Czarnoksiężnik z Krainy Oz" zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. To radosny, rozśpiewany i roztańczony, pełen lekkości spektakl.
Grażyna Antoniewicz, "Dziennik Bałtycki"

Zobacz również:

inne wydarzenia 80-234 Gdańsk