To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Czas na innowacje. Jak skutecznie wprowadzić start-up technologiczny na rynek - bilet
już niedostępne -

- Model biznesowy - czym jest i jak dopasować go do rynku?

- W jaki sposób osiągnąć przewagę konkurencyjną?

- Jak zbudować zespół, który zdoła zrealizować założenia startupu, czyli stworzy produkt i go sprzeda?

- W jaki sposób pozyskiwać finansowanie? 

- Jak znaleźć pierwszego klienta?

Eksperci:

Arkadiusz Hajduk, CEO Transparent Data -  Prezes i współzałożyciel data software house Transparent Data, członek Grupy roboczej ds. otwartych danych działu Cyfryzacji KPRM (dawniej Ministerstwo Cyfryzacji). Odkąd w 2005 roku ukończył Politechnikę Duńską w Kopenhadze i wrócił do Polski, realizuje się jako osoba, promująca globalne trendy i innowacje. Przez ponad dekadę intensywnie działał w środowisku startupowym i funduszach inwestycyjnych. Zajmował stanowisko Dyrektora ds. Innowacji w Grupie Energa, prowadził akcelerator Huge Thing i ZapytajVC.pl, organizował takie eventy jak Poznań Startup Weekend. W 2014 roku Magazyn Brief umieścił go na liście 50-u najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie. Jeżeli gdzieś mówi się o RegTech, FinTech, otwartych danych i pozytywnych zmianach społecznych za sprawą innowacji, najprawdopodobniej tam go spotkacie. Jako autorytet w tej dziedzinie, w 2018 roku reprezentował Polskę przy okrągłym stole Komisji Europejskiej podczas rozmów o Dyrektywie PSI.

Rozmowę poprowadzi Patrycja Modrzejewska, dyrektor inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

____________

Zapisani uczestnicy, na godzinę przed webinarem otrzymają na adres mailowy link do transmisji na żywo.

Pamiętaj, podaj poprawny adres mailowy!

Do zobaczenia on-line!

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych. Najemcy mają dostęp do budynku 7 dni w tygodniu, 

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Wrocław