"CZYŚCIEC" - pokaz specjalny

27 Marca 2022, 16:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny / miejsca siedzące nienumerowane
już niedostępne 15,00 zł -
  Bilet normalny limitowany / miejsca siedzące nienumerowane
Wyprzedane 15,00 zł Wyprzedane
  Bilet dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny / miejsca siedzące nienumerowane
już niedostępne 13,00 zł -

"Czyściec" - oparta na relacjach i doświadczeniach mistyków: św. Ojca Pio, św. Faustyny Kowalskiej, Fulli Horak i Św. Ojca Stanisława Papczyńskiego, poruszająca opowieść o duszach, które opuściły już ziemski świat. 

czysciec_forum_filmow_nie_zwyczajnych-3

OPIS FILMU

Główna bohaterka grana przez znaną aktorkę - Małgorzatę Kożuchowską, czyli Fulla Horak podczas wizyty u znajomych poznaje kobietę o wielkiej wierze, co wywiera na niej spore wrażenie. Pod wpływem spotkania, rozpoczyna duchowe poszukiwania i wraca do wartości, od których kiedyś odeszła. Gdy pewnej nocy Fulla oddaje się w modlitwie, doznaje pierwszego objawienia. Odwiedza ją założycielka Zgromadzenia Najświętszego Serca - wspomniana już Magdalena Zofia Barat. Dusze Świętych Opiekunów regularnie składają wizyty głównej bohaterce, przekazując jej niezwykłą wiedzę na temat Nieba. Mądrość, jaką nabyła Fulla łączy się z doświadczeniami innych mistyków. Pod wpływem wydarzeń, kobieta postanawia napisać książkę - "Święta Pani". Historia pokazana w sposób przystępny dla każdego widza pozwala na zaznajomienie się z tym, co nieuniknione.

"Czyściec" to film, który w uporządkowany sposób pomaga odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania, dotyczące życia po śmierci oraz tego, czy możemy mieć na nie wpływ? - reżyser, Michał Kondrat.

czysciec_forum_filmow_nie_zwyczajnych_5

W rolach głównych Małgorzata Kożuchowska oraz: Philippe Tłokiński, Ida Nowakowska, Kamila Kamińska, Olga Bończyk, Marcin Kwaśny i Małgorzata Lewińska. Konsultantami filmu byli międzynarodowi specjaliści - teologowie i naukowcy, badający stan świadomości w momencie śmierci ciała.

czysciec_forum_filmow_nie_zwyczajnych

reżyseria - Michał Kondrat

scenariusz - Michał Kondrat

gatunek - Dramat / Religijny / Fabularyzowany dok.

produkcja - Polska

czas - 1 godz. 34 min.


CZYŚCIEC

27.03.2022 r. godz.: 16:00.

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

Zobacz również:

film Film fabularny wydarzenia Warszawa