To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  DDwK "Kulturalne pytania". Karty do zarządzania zespołem
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

"Kulturalne pytania" to autorski warsztat przygotowany dla instytucji kultury. Korzystając z talii 70 kart, uczestnicy i uczestniczki gry odpowiadają na pytania, które otwierają tematy związane z budowaniem zespołu. Karty i dyskusja pomogą zrównoważyć pracę, ujrzeć problemy, podkreślić sukcesy, rozstrzygnąć dylematy. Warsztat karciany to przestrzeń do rozmowy na te tematy instytucjonalne, na które zwykle nie mamy czasu.


ANETA MAJAK - wieloletnia dyrektorka instytucji kultury, animatorka kultury, innowacyjna menedżerka, liderka. Zasiada w zarządzie Stowarzyszenia Dyrektorek i Dyrektorów Samorządowych Instytucji Kultury. Stypendystka MKIDN 2024. Z wykształcenia animatorka kultury, graficzka i pedagożka. Ukończyła studia Master of Business Administration na kierunku Przywództwo i Coaching oraz Program Szkoła Liderów Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności. Posiada Coaching Skills Certyfikate AoEC of London. Nagrodzona za projekty kulturalne drugim tytułem Innowacyjnego Menedżera kultury 2021 przez Marszałka Województwa Mazowieckiego i Mazowiecki Instytut Kultury. Stworzyła "Kulturalne pytania" - coraz bardziej popularną grę do wzmacniania zespołów domów kultury. Ma na swoim koncie liczne projekty lokalne i ponadlokalne oparte na dziedzictwie. Koordynatorka cyfrowych projektów. Partnerka w projekcie "Chopin Forever" dla Google Arts & Culture" - gdzie jako jedyna samorządowa instytucja kultury zaprezentowała światu lokalne dziedzictwo. Jest zakochaną w swoim mieście dyrektorką Milanowskiego Centrum Kultury (od 10 lat) i Miejskiej Biblioteki Publicznej. 


Uwaga! Miejsce warsztatów znajduje się na wysokości 4. piętra w wieży kościoła i może sprawiać problemy osobom z lękiem wysokości.


Informacja o DDwK: TUTAJ

Regulamin uczestnictwa w warsztatach: TUTAJ

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Gdańsk