To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Debata Sektorowej Rady ds. Sektora Chemicznego
już niedostępne -

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną już debatę organizowaną przez Sektorową Radę ds. Kompetencji Sektora Chemicznego.

Temat debaty: "Kompetencje w zakresie zarządzania innowacjami w sektorze chemicznym"

O przyszłości sektora chemicznego zadecyduje jego innowacyjność. Podstawowe wyzwania technologiczne, cyfrowe i środowiskowe wymagają od przedsiębiorstw sektora intensywnej współpracy z uczelniami, centrami badawczymi, klastrami oraz decyzji o powołaniu samodzielnych działów badawczo-rozwojowych.

Zagadnienia i pytania stanowiące podstawę do debaty sektorowej:

  • Jakie są tendencje na światowych rynkach w czasach niepewności i narastającego kryzysu gospodarczego i w jaki sposób na tą sytuację powinny reagować firmy różnych branż sektora chemicznego?
  • Czego potrzebują przedsiębiorstwa chemiczne w zakresie zarządzania innowacjami i jakie kompetencje wśród pracowników są dziś najbardziej pożądane?
  • W jaki sposób w rozwoju tych kompetencji właściciele firm, menadżerowie, kierownicy działów B+R mogą liczyć na wyższe uczelnie, a w jaki stopniu na wsparcie edukacyjne przez usługi doradcze i szkoleniowe?

Debata odbędzie się 22 listopada 2022, o godzinie10:00 w Szczecinie (Centrum Konferencyjne Hanza Tower Szczecin ul. Wyzwolenia 50). Wydarzenie to odbędzie się jako wydarzenie równoległe do XI Międzynarodowego Forum Naukowo Gospodarczego CHEMIKA EXPO.

Informuję jednocześnie, że po zakończonej Debacie odbędzie się jeszcze w tym samym dniu, Posiedzenie Członków Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Chemicznego.

Serdecznie zapraszam do udziału Wszystkich Państwa - Członków Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Chemicznego.

Informacja dotycząca rezerwacji pokoi hotelowych dla Członków Rady bardzo proszę zgłaszać do mnie osobiście do dnia 15 listopada 2022.

Przy tej okazji chciałbym przypomnieć, że nominowanym Członkom Rady przysługuje zwrot kosztów podróży.

HOTEL DANA

Ul. Wyzwolenia 50, Szczecin, Polska


Zobacz również:

konferencje wydarzenia 71-500