To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Rejestracja do udziału w debacie Grupy Zagranica - 26.11.2019
już niedostępne -

Podczas debaty z zaproszonymi ekspertkami i ekspertami zastanowimy się nad rolą Polski w międzynarodowym systemie współpracy rozwojowej. 

  • Jak zwiększyć skuteczność współpracy rozwojowej? 
  • Jak przekonywać społeczeństwo, a za tym polityków i decydentów do większego, również finansowego zaangażowania? Jak pobudzać dyskusję? 
  • Jak wreszcie można ocenić obecną polską oficjalną pomoc rozwojową? Czy potrzebujemy wreszcie zasadniczej zmiany systemu świadczenia pomocy?
Nasze zaproszenie do panelu przyjęli/przyjęły:
  • Patryk Kugiel - Główny Analityk w programie Azja-Pacyfik w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych. Specjalista ds. międzynarodowej współpracy na rzecz rozwoju i Azji Południowej.
  • Monika Sujkowska-Korowajczyk - politolog, od 10 lat związana z Polską Akcją Humanitarną, jako dyrektor Działu Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej a obecnie jako Compliance Manager, pomysłodawca i wykładowczyni na podyplomowych studiach pomocy humanitarnej na UW, autorka wielu opracowań w zakresie pomocy humanitarnej.
  • Marta Titaniec - koordynatorka projektów humanitarnych w Klubie Inteligencji Katolickiej, członkini Rady Programowej Współpracy Rozwojowej.

Debata odbędzie się w związku z publikacją najnowszego corocznego raportu Grupy Zagranica, na temat polskiego zaangażowania we współpracę rozwojową oraz pomoc humanitarną. 

Debata rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa 1,5 godziny. 

Debata będzie nagrywana. Nagranie debaty będzie dostępne na kanałach online Grupy Zagranica. 

Każdy/każda z uczestników/uczestniczek otrzyma bezpłatny egzemplarz raportu Grupy Zagranica "Polska współpraca rozwojowa 2019".

Informacje o debacie znajdują się na stronie www Grupy Zagranica (www.zagranica.org.pl).

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa