DETEKTYW GLIWICKA NA TROPIE

2 Lipca 2022, 18:00-22:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  TURA 1 - 18.00 - max. 50 osób w drużynach od 2 do 4 osób

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  TURA 2 - 18.20 - max. 50 osób w drużynach od 2 do 4 osób

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  TURA 3 - 18.40 - max.50 osób w drużynach od 2 do 4 osób

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  TURA 4 - 19.00 - max. 50 osób w drużynach od 2 do 4 osób

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

RETROKRYMINALNA GRA MIEJSKA "DETEKTYW GLIWICKA NA TROPIE" ATRAKCJĄ PIERWSZEGO WAKACYJNEGO WEEKENDU SUMMER ARENY - LETNIEJ STREFY PLENEROWEJ ARENY GLIWICE

Wakacje czas zacząć - najlepiej w Gliwicach! Detektywistyczna gra miejska w duchu powieści Agathy Christie otworzy pierwszy weekend letnich aktywności plenerowych przygotowanych przez gospodarzy hali Arena Gliwice dla mieszkańców regionu. Gra odbędzie się w sobotni wieczór 2 lipca między 18 a 22 w ciekawych miejscach wewnątrz oraz na zewnątrz obiektu. Udział w grze jest bezpłatny i wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc.

DLA KOGO GRA

Ze względu na tematykę gra jest przeznaczona dla starszej młodzieży oraz dorosłych.

NA CZYM BĘDZIE POLEGAŁA GRA

Na czas gry uczestnicy przeniosą się w przeszłość do lat 20-tych i 30-tych XX wieku i zamienią w asystentów słynnej międzywojennej detektyw Areny Gliwickiej. Zadaniem graczy będzie rozwiązanie sprawy tajemniczego morderstwa, do którego doszło w Gliwicach. Kto za tym stoi? Jak do tego doszło? Na te i inne pytania będą musiały odpowiedzieć drużyny analizując otrzymane akta sprawy i rozmawiając ze świadkami i podejrzanymi, w których wcielą się aktorzy. Na przeprowadzenie śledztwa drużyny będą miały 2,5 godziny.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W GRZE

Gra odbędzie się w turach, by zapewnić uczestnikom komfortowe warunki udziału w zabawie. W każdej turze może wystartować maksymalnie 50 osób, w drużynach od 2 do 4 osób, gdzie co najmniej 1 osoba jest pełnoletnia.

Pierwsza tura drużyn wystartuje o 18.00, a kolejne o 18.20, 18.40 i 19.00. O wyborze godziny startu drużyny zdecydują zapisując swój zespół do gry. Na przeprowadzenie śledztwa drużyny będą miały 2,5 godziny od godziny startu. Ostatnia tura drużyn zakończy grę o 21.30, a o 21.45 przedstawimy rozwiązanie zagadki. W oczekiwaniu na wyniki drużyny będą mogły odpocząć przy dobrej muzyce i pysznym jedzeniu, planując udział w kolejnych letnich weekendach przy Arenie Gliwice.

Zapisy do gry startują w niedzielę 26-go czerwca od godziny 20.00  i potrwają do wyczerpania 200 miejsc w grze.

KTO ZA TYM STOI

Organizatorem gry jest Arena Gliwice w ramach programu letnich aktywności pod hasłem SUMMER ARENA. Producentem retrokryminalnej gry miejskiej jest Silesia Events.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Gliwice