To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -

⏱ Data: 2 marca 2021 roku, godz. 18:30
🔵 Miejsce: Internet (każda osoba, która zarejestruj się na wydarzenie otrzyma link do platformy wybranej na tą edycję transmisji o godzinie 15:00 w dniu 2 marca 2021 roku).

Zapraszamy na wydarzenie dev.js Online #16, które odbędzie się już 2 marca 2021 roku o godzinie 18:30 w Internecie w formie transmisji online.

Wydarzenie zrzesza pasjonatów Frontendu i JavaScriptu.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja.

❎ AGENDA ❎

➡ 15:00 - Wysyłamy link do transmisji zarejestrowanym uczestnikom.
➡ 18:30 - Start prezentacji: Architektura we Frontendzie: case studies z 3 projektów z 2020 roku - Matuesz Grzesiukiewicz
➡ Q&A - Pytania do prelegenta

❎ OPIS PREZENTACJI

Wielokrotnie opowiadałem wam o architekturze i różnych podejściach do tworzenia Frontendu. Jednak zauważyłem, że często dodatkowe pytania pojawiały się o rzeczywiste przykłady projektów i realizacji. Zapraszam na opowieść o 3 niezależnych projektach z różnymi wymaganiami klienta, które wpłynęły na finalny dobór stacku i pomniejsze decyzje w sprawie wykorzystanych bibliotek. Wszystko to osadzone w prawdziwych ramach czasowych i bez teoretycznych rozważań.

❎ PRELEGENT

+ Mateusz Grzesiukiewicz
Pewnego dnia postanowił, że potrzebna jest strona internetowa dla społeczności graczy, którą prowadził. Tak zaczęła się jego przygoda z programowaniem. Mateusz to autor książki "Hands-On Design Patterns with React Native", która jest dostępna w dziesiątkach księgarni na całym świecie i jest przeznaczona dla programistów React tworzących aplikacje mobilne. Mateusz aktualnie programuje Frontend w Boldare dla strategicznych klientów. W 2020 wystartował z kanałem BePro w serwisie youtube, na którym przybliża świat IT osobom, które chcą dołączyć do branży. Na kurs Mateusza na platformie Udemy zapisało się 17000 osób.

❎ SPONSOR

Sponsor: Boldare (www.boldare.com)


❎ SOCIAL MEDIA ❎

Meetup: https://www.meetup.com/pl-PL/dev-js/
Facebook: https://www.facebook.com/devjspoland/
Instagram: https://www.instagram.com/devjspoland/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCxjt-fYLh5DlODJvz7PqH8Q

❎ KONTAKT ❎
Jeśli chcesz wspierać naszą społeczność dev.js lub jako firma uczestniczyć w wydarzeniach to odezwij się do nas.
E-mail: [email protected]

❎ PATRONI MEDIALNI ❎


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Online