To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet dla osób, które posiadają aktualny abonament Business Dialog, KDF Dialog lub kod do bezpłatnego wstępu, udzielony przez organizatora. Bilet KDF Dialog

Bilet dla osób, które posiadają aktualny abonament Business Dialog, KDF Dialog lub kod do bezpłatnego wstępu, udzielony przez organizatora.

już niedostępne bezpłatny -
Bilet dla menedżerów zainteresowanych tematem. Organizator rezerwuje sobie prawo odmowy uczestnictwa. Posiadacze kodu rabatowego uzyskują 100% zniżki. Bilet wstępu

Bilet dla menedżerów zainteresowanych tematem. Organizator rezerwuje sobie prawo odmowy uczestnictwa. Posiadacze kodu rabatowego uzyskują 100% zniżki.

już niedostępne 184,50 zł -
  1. Jak powstają błędy w prognozowaniu popytu? Jakie są ich konsekwencje i kiedy się o nich dowiaduje kierownictwo firmy? Najważniejsze bodźce prowadzące do zmiany w organizacji i automatyzacji łańcucha dostaw.
  2. Jak powinien być zbudowany optymalny proces planowania w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych? Jakie wydarzenie biznesowe uruchamia produkcję w prawidłowo przebiegającym procesie?
  3. Wewnętrzne i zewnętrzne źródła danych do szacowania popytu. Czy system obsługujący łańcuch dostaw może uczyć się na historycznych danych?
  4. Technologie i narzędzia wspierające łańcuch dostaw. Najlepsze praktyki automatyzacji procesów w tym obszarze.

W dyskusji i formułowaniu wniosków będą nas wspierać Marcin Okrzes z Silvermedia i Monika Wótkowska z Adamed.

Spotkanie w ramach programu Digital Finance Excellence  http://www.dfe.org.pl

Zobacz również:

inne wydarzenia Katowice