Prezentacja raportu pt.: "Wrocławscy i Sztokholmscy: Ekologia po polsku i po szwedzku"

23 Lipca 2020, 12:00-13:30 (Czwartek)

ZOOM szkolenie on-line,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Dla uczestników
już niedostępne -

Dolnośląska Izba Gospodarcza we współpracy z firmą Fortum serdecznie zaprasza na spotkanie, podczas którego zostanie zaprezentowany raport "Wrocławscy i Sztokholmscy: ekologia po polsku i po szwedzku".

Raport prezentuje rozwiązania, które wspierają zrównoważony rozwój miast - m.in. w zakresie gospodarki odpadowej, czy dbałości o czyste powietrze. Na przykładzie statystycznych rodzin Wrocławskich i Sztokholmskich analizujemy, czego mieszkańcy obu miast mogą się od siebie wzajemnie nauczyć w kwestii miejskiej ekologii, a szczególnie w kontekście Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

Co sprawiło, że Sztokholm to jedna z najczystszych stolic Europy? Jak wrocławianie dbają o czyste powietrze w swoim mieście? Czy Wrocław i Sztokholm mogą służyć za wzór zrównoważonego rozwoju dla innych polskich miast? Czy życie w czystym mieście kosztuje więcej?

Na te i inne pytania odpowiemy już 23 czerwca - zapraszamy!


Udział w spotkaniu wezmą:

Jakub Mazur, Wiceprezydent Wrocławia

Michał Łuczak, Prezes DIG

dr Maciej Milewicz, autor raportu

Piotr Górnik, Dyrektor ds. Energetyki Cieplnej w Fortum

Andreas Jönsson, Manager ds. Relacji Biznesowych w Fortum


Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań. 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora na maila podanego w formularzu zgłoszeniowym do dnia 22.07.2020 r. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia.UWAGA: po zapisaniu się na wydarzenie i akceptacji zgłoszenia, zostanie Państwu przesłany link do platformy ZOOM. 

Serdecznie zapraszamy.Zobacz również:

inne