Talk dirty to me - warsztaty świntuszenia

3 Lutego 2021, 19:00-21:00 (środa)

Online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet ze zniżką dla osób, które przyjemności lubią planować z wyprzedzeniem.

Liczba miejsc w cenie promocyjnej ograniczona.
Bilet early bird

Bilet ze zniżką dla osób, które przyjemności lubią planować z wyprzedzeniem.

Liczba miejsc w cenie promocyjnej ograniczona.

już niedostępne 45,00 zł -
Proszę, wybierz ten bilet, jeżeli Twoja sytuacja finansowa naprawdę uniemożliwia Ci dołączenie do warsztatów w cenie regularnej.

Liczba biletów ograniczona.
Bilet dla osób w trudnej sytuacji finansowej

Proszę, wybierz ten bilet, jeżeli Twoja sytuacja finansowa naprawdę uniemożliwia Ci dołączenie do warsztatów w cenie regularnej.

Liczba biletów ograniczona.

Wyprzedane 25,00 zł Wyprzedane
Bilet na warsztaty. Bilet regularny

Bilet na warsztaty.

już niedostępne 50,00 zł -

W nadchodzące walentynki zaskocz bliską osobę, świntusząc jak pro...

Chcesz wprowadzić do swojego życia seksualnego dirty talk, ale nie wiesz, jak zacząć? Słowa, które mogłyby być bardzo podniecające utykają Ci w gardle i nie mogą wydostać się na zewnątrz? Pragniesz spróbować w seksie czegoś nowego, igrając z tabu? Świetnie się składa, bo właśnie dla Ciebie przygotowałam warsztaty świntuszenia Talk dirty to me!

Świntuszenie może okazać się przydatną umiejętnością nie tylko podczas seksu twarzą w twarz, ale również podczas sekstingu, igraszek przez telefon, erotycznego czatu oraz wszędzie tam, gdzie przydałoby Ci się skonstruowanie kilku sprośnych znań. Obiecuję, że w przyjaznej atmosferze i bez spiny wprowadzę Cię w świat dirty talku.

Podczas dwugodzinnych warsztatów Talk dirty to me:

  • przekonasz się, że dirty talk niejedno ma imię
  • odkryjesz swój język i styl świntuszenia, dopasowany do Twojej erotycznej osobowości
  • poznasz, jakie wyrażenia i klimaty dirty talku najlepiej na Ciebie działają
  • otrzymasz listę słów i gotowych fraz, które pomogą Ci zacząć i zainspirują do dalszych poszukiwań
  • zrozumiesz, że świntuszyć każdy może!
Warsztaty odbędą się 3.02.2021 o godz. 19:00 na platformie Zoom. Ze względu na charakter wydarzenia mogą wziąć w nim udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Zapisując się na warsztaty, wykupujesz dostęp dla jednego urządzenia - jeżeli planujesz pojawić się przed ekranem z bliską osobą lub w większym gronie, wystarczy Wam jeden bilet.

Co będzie Ci potrzebne podczas spotkania?

Przede wszystkim: otwarta głowa! Podczas warsztatów Talk dirty to me będziemy wspólnie odkrywać świat sprośności, więc przyda Ci się gotowość na słuchanie fraz opisujących różne czynności seksualne, z którymi z pewnością nie stykasz się, idąc ulicą.

Przygotuj sobie coś do pisania, co umożliwi Ci robienie notatek i zapisywanie swoich myśli.

Dodatkowo potrzebny będzie stabilny dostęp do internetu oraz aktualna wersja bezpłatnego programu Zoom. To bardzo ważne, ponieważ spotkanie nie będzie rejestrowane, a treść wykładu i ćwiczeń udostępniana po jego zakończeniu. Dotyczy to również osób, które zarezerwują miejsce, ale nie pojawią się na warsztatach.

Twój poziom aktywności podczas spotkania zależy wyłącznie od Twojego komfortu - możesz uczestniczyć w warsztatach z wyłączoną lub włączoną kamerką internetową, korzystać z mikrofonu/czatu, aby dzielić się refleksjami i zadawać pytania, lub uczestniczyć w ciszy. Przewiduję jedno ćwiczenie w mniejszych grupach, w którym udział będzie całkowicie dobrowolny, ale będzie wymagał przynajmniej kontaktu głosowego z innymi osobami.

Choć podczas warsztatów poruszamy się w temacie seksualności i erotyki, jakiekolwiek niestosowne i wulgarne zachowania oraz celowe utrudnianie pracy grupie będą skutkowały zakończeniem uczestnictwa w warsztacie bez możliwości ubiegania się o zwrot pieniędzy za zakupiony bilet.

Po wykupieniu biletu nie masz linku do logowania?

Linki do logowania zostaną wysłane najpóźniej 2.02.2021, czyli dzień przed rozpoczęciem warsztatów. Jeśli do godz. 21:00 tego dnia nie otrzymasz wiadomości, sprawdź, czy email z linkiem nie trafił do folderu spam lub zakładki "Społeczności". Nadal nie możesz znaleźć wiadomości? Napisz na: warsztaty@proseksualna.pl.


Warsztaty poprowadzi Natalia Grubizna - doradczyni intymności, edukatorka seksualna, trenerka. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, grup i sesji indywidualnych. Jest autorką bloga proseksualna.pl. 

Zobacz również:

inne Pisanie ekspresywne Psychologia pozytywna Rozwój emocjonalny