To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zgłoszenie udziału
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Zapisując się tutaj dajesz sobie szansę że w razie zwolnienia się miejsca, wskoczysz z listy rezerwowej na listę osób biorących udział w wydarzeniu. lista rezerwowa

Zapisując się tutaj dajesz sobie szansę że w razie zwolnienia się miejsca, wskoczysz z listy rezerwowej na listę osób biorących udział w wydarzeniu.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

W trakcie warsztatów nauczymy się konstruować bomby nasienne i rozpoczniemy zieloną i całkiem pokojową rewolucję w Szczecinie. Przyłącz się do akcji "Miejska Partyzantka Ogrodnicza" realizowanej przez TWORZE SIĘ od 2018 roku.

O PROWADZĄCYCH:
Paulina Ratajczak i Karolina Gołębiowska - założycielki galerii dla dzieci i młodzieży Tworzę Się - unikatowej na skale kraju kreatywnej przestrzeni dla małych, średnich, dużych uczestników. Galeria zasłynęła projektami "Placów zabaw" o różnej tematyce z zakresu edukacji kulturalnej.

O CYKLU:
"Eko warsztaty z TWORZĘ SIĘ" to interaktywne warsztaty dla dzieci i młodzieży odbywające się na kilku etapach pozwalających zgłębić zagadnienia kryzysu ekologicznego oraz odkryć codzienne, domowe sposoby na uleczanie naszej planety.

Dołącz

Zobacz również:

inne wydarzenia Szczecin