XIII Koncert Finałowy Domeyko Dzieciom

30 marca 2019, 18:00-21:00 (sobota)

Fort Sokolnickiego, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet Wejściowy
już niedostępne 25,00 zł -

XIII Koncert Finałowy Domeyko Dzieciom, 

Koncert Finałowy XIII edycji Domeyko Dzieciom,

Już 30 marca zapraszamy wszystkich dużych i małych na Koncert Finałowy XIII edycji akcji charytatywnej Domeyko Dzieciom. Odbywające się po raz pierwszy w spektakularnym Forcie Sokolnickiego wydarzenie powstało z potrzeby serca młodzieży z CXXII Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Domeyki, aby wesprzeć naszego przyjaciela, dotkniętego reaktywacją nowotworu.


Wydarzenie poprowadzą Anna Nowak-Ibisz oraz Małgorzata Lewińska, a wystąpią między innymi:

Maciej Pęda - Wielokrotny mistrz Polski w sztuce iluzji scenicznej i mikroiluzji

Karol Jankiewicz & Karol Osentowski - Twórcy programu internetowego "W Karolach Głównych"

oraz uczniowie i absolwenci CXXII Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego DomeykiDodatkowo w przerwie swoją działalność poprowadzi niezawodne Domeyko Café w którym będzie można nabyć domowe wypieki oraz inne pyszności!

Do zobaczenia!Szczegóły dotyczące dojazdu:

Wejście do budynku znajduje od strony Parku Stefana Żeromskiego. Do Fortu mogą państwo dojechać za pomocą metra (stacja Plac Wilsona), autobusów (114, 116, 122, 157, 181, 185, 205, 303) oraz tramwajów (6, 15). Jeżeli planują Państwo przyjechać samochodem*, zachęcamy do pozostawienia go na parkingach w ogół Placu Wilsona, bądź też bezpośrednio na na ulicy Czarnieckiego, gdyż niestety parking pod fortem jest wyłączony z użytku dla gości wydarzenia.*osoby z niepełnosprawnościami oraz rodziny z małymi dziećmi proszone są o uprzedni kontakt w celu zapewnienia maksymalnego komfortu dojazdu i pomocy naszych wolontariuszy

Zobacz również:

kultura i sztuka Muzyka Wydarzenia Charytatywne wydarzenia Warszawa