Dom minimum waste

10 Października 2019, 10:00-12:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapisz się
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zastanawiałaś się, jak ekologiczne rozwiązania dla domu mogą wpłynąć na zasobność Twojego portfela? Czy bycie eko jest trudne? Jak w prosty sposób można wprowadzić kilka nawyków, dzięki którym nie tylko będziesz generować mniej śmieci, ale również zmniejszysz ilość używanej chemii? I na koniec, co wspólnego ma ekonomia z ekologią?

Na te pytania odpowiedzą Kasia i Damian Malorny założyciele takich marek, jak Pożycz Pieluszkę, czy Chmurka Biała. Od lat prowadzą ekologiczny system zarządzania domem żyjąc według zasad minimum waste. 

W trakcie spotkania będziesz mieć również okazję raz na zawsze obalić wszystkie stereotypy dotyczące pieluszek wielorazowych oraz zadać pytania osobą, który ten temat znają od podszewki :)

Jesteś mamą? A może wkrótce nią zostaniesz? Jesteś osobą otwartą i chcesz poznać inne mamy z Twoich okolic, by wspólnie spędzić czas przy filiżance kawy??
👍 Jeśli TAK, to spotkania w ramach inicjatywy Coffee Mum są stworzone dla Ciebie!
🎡 Coffee Mum, to inicjatywa społeczna dla mam z Zagłębia i Śląska :) Projekt realizowany przez Karuzele Familijną oraz Stowarzyszenie MamyMamom Sosnowiec, których celem jest pokazanie, że za słowem MAMA stoją wspaniałe, twórcze, aktywne oraz towarzyskie kobiety.
💙 Coffee Mum powstało po to, by stworzyć hipisowską wioskę mam, w której śmiech będzie grał pierwsze skrzypce🎻
Do tej pory w projekcie wzięło udział ok. 200 kobiet!

W trakcie październikowego spotkania będziesz mieć szansę poznać zasady minimum waste, zagłębić się w temat pieluszek wielorazowych oraz spotkać inne kobiety, które podzielą się z Tobą swoim uśmiechem oraz doświadczeniem! Nasze spotkanie odbędzie się w przytulnych wnętrzach Sali Zabaw Kangurek, dzięki czemu Ty miło spędzisz czas, a Twoje dziecko będzie mieć okazję pobawić się z rówieśnikami. 

Mało tego! Najlepsze chwile z naszych wydarzeń łapie w kadry - Izabela Gawron Photography - która fotografowała takie eventy jak: Bezpieczny Maluch, Warsztaty Mamo to ja, targi Silesia Bazaar Kids, targi Guga Kids oraz Trends 4 Kids.

Natomiast patronem medialnym naszego projektu są Pomysłowi Rodzice - czyli nowatorska wyszukiwarka miejsc, wydarzeń, instytucji zaadresowanych do rodzin z dziećmi.

➡Dlatego jeśli chcesz dołączyć do naszego bardzo kobiecego i mega zakręconego grona, to po prostu PODEJMIJ DECYZJĘ I PRZYJDŹ NA SPOTKANIE COFFEE MUM :D

My nie gryziemy! My jedynie zarażamy energią!

👉Gość specjalny

Kasia i Damian Malorny - małżeństwo od 5 lat, rodzice trójki dziewczyn - Małgosi, Agatki i Helenki. Przygodę z pieluchami zaczęli prawie 4 lata temu, najpierw korzystając z nich sami, potem otwierając wypożyczalnię Pożycz Pieluszkę, aż w końcu otworzyli sklep z pieluchami wielorazowymi. W trakcie tej przygody zaczęli bardziej zwracać uwagę na otaczający świat i na te elementy, które można zmienić, żeby być bardziej eko.


😎 Organizatorzy

❣Stowarzyszenie MamyMamom Sosnowiec - stowarzyszenie powstałe z miłości do dzieci i ich mam. Działamy dla
- kobiet w ciąży, które mają tysiące pytań...
- mam, które szukają chwili wytchnienia;
- dzieci, których śmiech jest najlepszym natchnieniem.
🎡 Karuzela Familijna - - miejsce w sieci zakręcone na punkcie mam 😍 Jej główną ideą jest wspieranie kobiet w świadomym i aktywnym macierzyństwie oraz utwierdzanie ich w przekonaniu, że MAJĄ PRAWO BYĆ Z SIEBIE DUMNE.Karuzela Familijna nic nie narzuca, nie promuje złotych rozwiązań, ani nie wciska lukrowego kitu. Zajmuje się organizacją warsztatów i spotkań dla mam po których uczestniczki wychodzą uśmiechnięte, zrelaksowane i naładowane pozytywną energią!Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Karuzeli Familijnej zapraszam Cię do mnie na bloga ooo tuuu... www.karuzelafamilijna.pl

🏆 Główni partnerzy:


📷 Fotograf Izabela Gawron Photography - doświadczenie, kreatywność oraz otwartość na potrzeby klienta, to trzy wartości, które w pracy Izabeli odgrywają istotne znaczenie . Dzięki swojemu zaangażowaniu potrafi skupić na sobie uwagę fotografowanej osoby tworząc niezwykłe ujęcia. Iza jest również osobą dokładną, cierpliwą oraz ciepłą, dzięki czemu jej mali klienci czują się przy niej bezpiecznie.
🎉 Sala Zabaw Kangurek - miejsce stworzone z myślą o dzieciach. To tu możecie nie tylko mile spędzić czas, ale również zorganizować imprezy okolicznościowe dla najmłodszych lub wziąć udział w organizowanych warsztatach i spotkaniach.

💡Patronat medialny:

 Pomysłowi Rodzice- specjalistyczna wyszukiwarka, kalendarz rodzinnych wydarzeń i poradnik dla rodziców. Razem z Pomysłowi Rodzicami szukanie ciekawych miejsc dla dzieci oraz rodzin nie jest już trudne!


Informacje:

Udział mam oraz dzieci poniżej 1 roku życia w spotkaniu jest bezpłatny. Opłata za pobyt dziecka powyżej 1 roku życia według cennika Sali Zabaw Kangurek.

Udział w wydarzeniu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

RegulaminZobacz również:

szkolenia wydarzenia Sosnowiec