DOMÓWKA BACK2ROCK

30 Listopada 2019, 19:00-23:59 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  POTAŃCÓWKA back2rock EARLY BIRD

dostępnych: 4

już niedostępne 26,00 zł -
  POTAŃCÓWKA back2rock REGULAR

dostępnych: 142

już niedostępne 30,00 zł -

Na międzypokoleniowej "domówkowej" scenie zobaczymy i usłyszymy formację MGR (Muzyczna Grupa Rekonstrukcyjna) to zespół złożony z "weteranów" grup największego okresu popularności rocka w Trójmieście. Jego członkowie uczestniczyli w składach popularnych w latach 60. i 70. XX w. Impulsem do "reaktywacji" i "rekonstrukcji" był powrót do Polski w 2017 roku po wielu latach pobytu w Kanadzie charyzmatycznego trójmiejskiego wokalisty Jerzego Kozłowskiego - który na początku lat 70. razem z Haliną Frąckowiak, śpiewał w GRUPIE ABC Andrzeja Nebeskiego.

MGR ma w repertuarze własne "rekonstrukcje" utworów z repertuaru m.in. Deep Purple, Erica Claptona, B. Withersa, The Artwoods, The Beatles, ale chętnie sięga też po standardy i klasykę bluesa, proponując własne interpretacje, osadzone w konwencji bluesowej, soulowej i rhythm and bluesowej.

Impreza zostanie poprzedzona międzypokoleniowym warsztatami modowymi a w nich spotkanie z modystką Beatą Marią Gawlik i zajęcia praktyczne z robienie fascynatorów, Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą w ECS na 3 piętrze w sali 334 Start godzina 14:30 - 17:30 ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Gdańsk