Dream Job IT Workshops #2 - Poznaj GITa

28 listopada 2015, 16:30-18:30 (sobota)

Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie, Kraków Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bilet Normalny
już niedostępne -

1. Temat: "Poznaj GITa" - Natalia Stanko
Zagadnienia:
- Konfiguracja użytkownika
- Tworzenie repozytorium
- Tworzenie i synchronizacja zmian
- Czytanie historii
- Rozwiązywanie konfliktów
- Przywracanie zmian
- Ignorowanie plików
- Badanie różnic między wersjami2. Opis:
Ułatw sobie pracę w zespole - poznaj GITa. GIT to nowoczesny, rozproszony system kontroli wersji. Synchronizuje pliki edytowane przez wszystkich uczestników projektu. Jego popularność w ciągu ostatnich kilku lat rośnie w ogromnym tempie. Jest standardem pracy w małych i dużych projektach, dlatego warto go poznać.3. Dla kogo?
Dla osób, które do tej pory nie pracowały z GITem.4. Wymagania:
- Przynieść laptop z zainstalowanym GITem. Instrukcja instalacji dla poszczególnych systemów operacyjnych znajduje się na stronie https://git-scm.com/downloads
- Założone konto w systemie github.comW razie problemów lub pytań proszę o kontakt pod adresem warsztaty@nataliastanko.pl5. Prowadząca:
Natalia Stanko - Inicjatorka spotkań Women in Technology w Krakowie. Programistka, pasjonatka systemów operacyjnych i frameworków webowych. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zachęca kobiety do nauki programowania i wspiera je w wyzwaniach, które podejmują. Organizuje hackathony Hack4good w Krakowie. Uwielbia podróże, muzykę, książki, kodowanie i organizowanie. W wolnych chwilach bloguje na blog.nataliastanko.com.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kraków