To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Projekcja filmu "Droga życia" / miejsca siedzące nienumerowane

dostępnych: 108

już niedostępne 10,00 zł -

Na kolejnym Forum Filmów Nie-Zwyczajnych w Dobrym Miejscu rewelacyjny film drogi. Martin Sheen ("Czas Apokalipsy", "Infiltracja"), Emilio Estevez ("Młode strzelby") oraz Deborah Kara Unger ("Lokatorka", "88 minut") we wzruszającej i zabawnej opowieści o tym, że droga życiowa jest zbyt skomplikowana, żeby maszerować nią samemu. Film "Droga życia" w piękny sposób przedstawia historię pielgrzyma podążającego Szlakiem Św. Jakuba, chcącego oddać hołd zmarłemu synowi.

Pokaz filmowy w Dobrym Miejscu zorganizowany w ramach CAMINO DAY ( Więcej... ), poświęconego tematyce dróg jakubowych .

Spotkanie filmowe tradycyjnie poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości jak również wykładowca PWTW.

the-way

Tom (Martin Sheen) to amerykański lekarz, który nie może się pogodzić z tragiczną śmiercią syna. Daniel (Emilio Estevez) zginął w Pirenejach, pokonując Camino de Santiago, zwaną też Szlakiem Świętego Jakuba. Tom jedzie do Europy po szczątki syna. Na miejscu postanawia jednak przejść cały szlak, od początku do końca, aby uczcić pamięć Daniela. To spore wyzwanie, droga jest bardzo długa, a Tom nie ma żadnego doświadczenia trekkingowego. Okazuje się jednak, że nie będzie mierzył się z tym wyzwaniem sam. Dołącza do niego Holender Joost, później Kandyjka Sarah i irlandzki pisarz Jack. Każde z tej pozornie niedopasowanej, przypadkowej gromadki jest na życiowym zakręcie, każde poszukuje motywacji do mierzenia się z niespodziankami, jakie niesie przewrotny los.

droga_zycia-2

reżyseria: Emilio Estevez

scenariusz: Emilio Estevez

obsada: Sheen Martin , Estevez Emilio , Kara Unger Deborah , van Wageningen Yorick

gatunek: Dramat; Przygodowy

produkcja: Hiszpania; USA

12.01.2020 r. godz.: 18:30.

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

http://dobremiejsce.org/

Zobacz również:

film Film Film fabularny wydarzenia Warszawa