Szkolenie: podstawy druku 3D

5 września 2019, 17:00-21:00 (czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Nie masz wykupionego abonamentu w pracowni FabLab powered by Orange, ale chcesz zdobyć wiedzę z zakresu druku 3D? To opcja dla Ciebie. NORMALNY

Nie masz wykupionego abonamentu w pracowni FabLab powered by Orange, ale chcesz zdobyć wiedzę z zakresu druku 3D? To opcja dla Ciebie.

już niedostępne 300,00 zł -
Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "ENTUZJASTA" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z drukarek 3D? To opcja dla Ciebie. ULGOWY

Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "ENTUZJASTA" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z drukarek 3D? To opcja dla Ciebie.

już niedostępne 150,00 zł -
Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "MAJSTERKOWICZ" lub "MEJKER" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z drukarek 3D? To opcja dla Ciebie. DARMOWY

Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "MAJSTERKOWICZ" lub "MEJKER" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z drukarek 3D? To opcja dla Ciebie.

już niedostępne bezpłatny -

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z drukiem 3D❓

Przyjdź na zajęcia w FabLab powered by Orange‼️

W ciągu 4 godzin dowiesz się, jak obecnie rozwija się technologia druku 3D oraz gdzie znajduje ona swoje zastosowanie. Poznasz program Z-Suit, za pomocą którego zamienisz przestrzenny model w plik zrozumiały dla drukarki 3D FDM. Zgłębisz zarówno te proste jak i bardziej zaawansowane funkcje programu, dowiesz się, od czego zależy czas wydruku oraz co wpływa na jego finalną jakość.
Zdobytą podczas zajęć wiedzę będziesz mógł wykorzystać podczas pracy z dowolną drukarką 3D. 💪

Ponadto każdy z uczestników będzie miał możliwość wydrukowania (pod nadzorem prowadzącego) przygotowanego przez siebie modelu 3D.*
Jedyne co musisz ze sobą wziąć to dobry humor oraz chęć zdobywania wiedzy, resztą zajmiemy się my!

Zajęcia będą obywały się na drukarce 3D Zortrax m200 oraz z wykorzystaniem programu Z-Suite.

Wiek uczestników: 16+

*maksymalny wymiar modelu to 70x70x70 [mm], format pliku: .stl lub .obj

Ceny:
- NORMALNY - 300 PLN - nie masz wykupionego abonamentu w pracowni FabLab powered by Orange, ale chcesz zdobyć wiedzę z zakresu druku 3D? To opcja dla Ciebie.
- ULGOWY - 150 PLN - Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "ENTUZJASTA" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z drukarek 3D? To opcja dla Ciebie.
- DARMOWY - Wykupiłaś/wykupiłeś "MAJSTERKOWICZ" lub "MEJKER" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z drukarek 3D? To opcja dla Ciebie.

Zakupiony bilet jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji z uczestnictwa lub braku udziału w zajęciach.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa