To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Drukowane Obiekty. Warsztaty z Viniciusem Libardonim
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Informację o możliwości dołączenia o warsztatach otrzymają Państwo w mailu, w razie rezygnacji osób z listy podstawowej. Drukowane Obiekty - lista rezerwowa

Informację o możliwości dołączenia o warsztatach otrzymają Państwo w mailu, w razie rezygnacji osób z listy podstawowej.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Wspólnie zaprojektujmy i zbudujmy Drukowane Obiekty na warsztatach z artystą wystawy Memento Viniciusem Libardonim. Podczas warsztatów poznamy tradycyjną technikę druku - suchą igłę. Stworzymy własne szalunki prac, przygotowane do zalania gipsem. Za pomocą farby drukarskiej na uzyskaną formę przeniesiemy wcześniej zaprojektowane rysunki.

Vinicius Libardoni - Architekt-artysta, absolwent Uniwersytetu Federal de Santa Catarina w Brazylii oraz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Przez lata wypracował własny język i nowatorską technikę tworzenia obrazów w betonie. W swojej twórczości łączy rzemiosło tradycyjnych technik graficznych, tworzenie modeli 3D, i pracę z materiałami budowlanymi, tworząc poetyckie obrazy o architekturze.

  • Warsztaty bez ograniczeń wiekowych
  • Obowiązuje strój roboczy

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Warszawa