Daj Sobie Weekend

3 Marca 2023, 12:00 (Piątek) - 5 Marca 2023, 15:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Podana kwota jest bezwrotną zaliczką. Daj Sobie Weekend zaliczka

Podana kwota jest bezwrotną zaliczką.

już niedostępne 459,90 zł -

A gdyby tak mieć cały weekend tylko i wyłącznie dla siebie? Wyspać się, zregenerować i jeszcze nauczyć się czegoś nowego?

Daj Sobie Weekend to 3 dni dla ciała i duszy w pięknej, nadwiślańskiej miejscowości - Janowcu.

Oddalony o ok. 1,5 h drogi od Warszawy, Janowiec nad Wisłą to idealne miejsce na weekendowy odpoczynek, połączony z rozwojowymi, kobiecymi warsztatami. Wszystkie warsztaty prowadzone są w małych, kameralnych grupach, co daje indywidualne podejście do każdej uczestniczki.

Te 3 dni spędzone w malowniczym miasteczku to najlepsza inwestycja w siebie:

 • tu nauczysz się, jak wykonać na sobie makijaż dzienny naturalnymi kosmetykami. To propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z kosmetykami naturalnymi. Podczas dwugodzinnego warsztatu opanujesz podstawy makijażu i pielęgnacji. Do dyspozycji uczestniczek są profesjonalne, podświetlane stanowiska makijażowe, zestawy pędzli oraz szeroki wybór kosmetyków do makijażu. Warsztat prowadzi Monika Harwas-Drzymulska, autorka profilu Monika Harwas Natural Makeup (www.monikaharwas.com)
 • poznasz tajniki automasażu twarzy i kinesjotapingu, a w prezencie dostaniesz taśmy i płytkę gua sha do samodzielnego stosowania w domu. Dzięki szkoleniu masażu zaznajomisz się z techniką automasażu twarzy "na sucho" oraz na olejku i zdobędziesz podstawową wiedzę na temat anatomii twarzy niezbędną do właściwego automasażu. Dowiesz się również jak posługiwać się kamieniem Gua Sha, żeby uzyskać jak najlepsze efekty i poznasz metody Kinesiotapingu - czyli oklejania twarzy tejpami. Warsztat poprowadzi Katarzyna Kmiecik, właścicielka salonu Harmonia Duszy i Ciała (www.katarzynakmiecik.pl
 • dowiesz się, jak pracować z energią. Warsztat "Praca z energią - bezpieczeństwo i ochrona" -to kompendium podstawowej wiedzy związanej z rozwojem duchowym. Podczas spotkania nauczysz się jak się zabezpieczać przed negatywnymi energiami, jak odróżnić fałszywych "guru" od osób, u których warto pobierać nauki. Poznasz też zagrożenia wynikające ze źle sformułowanych intencji podczas praktyk duchowych.
 • odbędziesz 4 pełne dobrej energii praktyki jogi kundalini: 2 poranne i 2 wieczorne. Wśród dźwięków mantr będziemy dawać sobie ukojenie, uważność, wsłuchiwać się w potrzeby swojego serca, pobudzać ciała, medytować, relaksować się przy dźwiękach mis tybetańskich i dzwoneczków koshi. Wszystko po to, by z otwartością przebudzić się na powitanie wiosny. Jogę kundalini poprowadzi certyfikowana nauczycielka Ilona Patro (www.ilonapatro.pl)

Dajemy Ci prawdziwą "instrukcję obsługi siebie": od praktyki jogi, przez masaż, aż do samodzielnego make-upu i pielęgnacji. Cały skład instruktorek to kobiety, co zapewni Ci komfortową, wspierającą atmosferę. Wyjedziesz od nas zrelaksowana, wypoczęta, z całkiem nowymi umiejętnościami, które będą Ci służyły już zawsze! Do tego dostaniesz prezenty powitalne przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Gościć Cię będzie niezwykle przytulny Pensjonat Serokomla zlokalizowany w samym rynku Janowca. Znajdziesz tu przyjemnie urządzone pokoje z wygodnymi łóżkami i prywatnymi łazienkami. W pokojach znajdziesz wszystko, co potrzebne: zestaw ręczników, wodę gazowaną i niegazowaną w szklanych butelkach, szklanki. Oprócz tego Pensjonat słynie z pysznej, domowej kuchni i życzliwej obsługi. Okolica zachęca do spacerów i odpoczynku. 


W skrócie:

 • 3 dni (piątek-niedziela)
 • 8 dwuosobowych pokoi z własnymi łazienkami
 • 4x praktyka jogi kundalini z relaksacją dźwiękami
 • warsztat makijażu i pielęgnacji kosmetykami naturalnymi
 • warsztat automasażu twarzy i tapingu
 • warsztat "Praca z energią - bezpieczeństwo i ochrona"
 • pełne, wegetariańskie wyżywienie
 • powitalne prezenty dla każdej uczestniczki

Nie czekaj i zrób sobie piękny prezent!

Pełny program warsztatów:

Piątek:

od 12:00 zakwaterowanie

13:00 Obiad

15:30-17:30 warsztat makijażu grupa I/ warsztat masażu grupa II

18:00 Kolacja

20:00-21:30 Joga Kundalini z wieczorną relaksacją

Sobota:

8:00-9:15 Joga Kundalini

9:30 śniadanie

11:00-12:30 warsztat "Praca z energią"

13:00 obiad

15:30-17:30 warsztat makijażu grupa II/warsztat masażu grupa III

18:00 Kolacja

20:00-21:30 Joga Kundalini z wieczorną relaksacją

Niedziela:

8:00-9:15 Joga Kundalini

9:30 śniadanie

10:30-12:30 warsztat makijażu grupa III/warsztat masażu grupa I

13:00 - obiad

14:30 - spacer z Rycerzem   


Koszt wyjazdu to 1460 zł. Miejsce rezerwuje bezzwrotna zaliczka w kwocie 460 zł, reszta kwoty jest płatna przelewem do 1.03. 


kontakt: hello@monikaharwas.com  


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia 24-123 Janowiec