To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka na warsztaty

dostępnych: 5

już niedostępne -


WARSZTATY INTECH PK W RAMACH DT WEEK 2019


W ramach tegorocznej edycji festiwalu DT Week, INTECH PK organizuje kolejny warsztat z cyklu CASELAB - Laboratorium Dobrych Praktyk pn. "Empatyczna Dieta - Apetyczny Posiłek".

Celem warsztatów jest pokazanie jego uczestnikom, jak w interdyscyplinarnych zespołach przekształcać innowacyjne pomysły w produkty i usługi rynkowe. Dzięki temu, że CASELAB realizowany jest w małych grupach (do 20 osób), każda z osób ma pewność pełnego uczestnictwa i wyniesienia z zajęć praktycznej wiedzy. Szkolenie prowadzone jest w oparciu o metodykę Design Thinking, wypracowaną na Stanford University (zdiagnozowanie potrzeb i przedefiniowanie problemu, generowanie rozwiązań, prototypowanie i testowanie prototypów) oraz w oparciu o realne przypadki rynkowe.

Warsztaty poprowadzą Izabela Paluch i Krzysztof Oleksy - z INTECH PK - spółki celowej Politechniki Krakowskiej, uczestnicy programu stażowego "TOP 500 Innovators" na Stanford University (d.school), praktycy w stosowaniu Design Thinking w działalności rynkowej oraz trenerzy i szkoleniowcy tej metodologii.

Dotychczas cykl CASELAB przyniósł wiele interesujących efektów. Wypracowano m.in. koncepcje: prototypu ortezy reciprokalnej, bolidu elektrycznego w ramach Formuły Student, urządzeń do rewitalizacji powietrza w obiektach użyteczności publicznej czy mapy alergika.

Tym razem tematem przewodnim będzie zagadnienie, z którym regularnie mierzy się właściwie każdy z nas: jak efektywnie dokonywać zakupów i właściwie dobierać posiłki, aby nasza dieta zaspokaja indywidualne potrzeby i uwarunkowania żywieniowe? Chcemy poznać Wasze pomysły, doświadczenia i wiedzę w tym zakresie, aby wspólnie z naszymi ekspertami opracować nowe koncepcje wspierające nas w codziennych zakupach i dobieraniu diety, zgodne z potrzebami użytkowników.

Warsztaty adresowane są nie tylko do osób zainteresowanych problematyką doboru diety, ale również wszystkich, którzy chcą się zapoznać z praktycznym wykorzystaniem narzędzi Design Thinking.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne - wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji.
Liczba miejsc ograniczona.
Spotykamy się w siedzibie Centrum Badawczo-Rozwojowego Łęgprzem przy ul. Ciepłowniczej 20.
Rozpoczęcie warsztatów zaplanowane jest na godz. 9:00, jednakże ze względów organizacyjnych chętnych do uczestnictwa prosimy o przybycie już o godz. 8:45.
UWAGA: Dla pierwszych zarejestrowanych 15 osób gwarantowane miejsce na warsztatach, dla 10 kolejnych miejsce na liście rezerwowej (ewentualne potwierdzenie uczestnictwa nastąpi w dniu 02.10.2019r., w zależności od dostępności miejsc).

Bezpośredni kontakt z organizatorem: Krzysztof Oleksy - [email protected] - 607-442-767
INTECH PK - We know-how! 


Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach projektu DIALOG 0043/2017.


    Zobacz również:

    szkolenia wydarzenia Kraków