SZKOLENIE ONLINE Jęki, krzyki, agresja: jak pomóc dziecku i sobie?

12 marca 2020, 09:00 (czwartek) - 27 kwietnia 2020, 09:00 (poniedziałek)

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet zwykły
27 kwietnia 2020, 09:00 50,00 zł
Możesz kupić ten bilet, jeśli już kiedyś kupiłaś webinar/szkolenie "Jęki, krzyki, agresja" i chcesz tylko dokupić udział w grupie wsparcia. Dopłata do biletu premium (tylko 100 miejsc)

Możesz kupić ten bilet, jeśli już kiedyś kupiłaś webinar/szkolenie "Jęki, krzyki, agresja" i chcesz tylko dokupić udział w grupie wsparcia.

6 kwietnia 2020, 09:00 125,00 zł
Jeśli już kiedyś kupiłaś webinar/szkolenie "Jęki, krzyki, agresja" i chcesz dokupić udział w grupie wsparcia, wybierz bilet "Dopłata do biletu premium" Bilet premium (tylko 100 miejsc)

Jeśli już kiedyś kupiłaś webinar/szkolenie "Jęki, krzyki, agresja" i chcesz dokupić udział w grupie wsparcia, wybierz bilet "Dopłata do biletu premium"

6 kwietnia 2020, 09:00 175,00 zł

Szkolenie jest przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku do 10 lat, którzy nie wiedzą nic lub wiedzą niewiele o podejściu Self-Reg. Jeśli pojęcia gadziego mózgu czy rezonansu limbicznego są Ci znane, jeśli brałaś/brałeś udział w warsztatach czy webinarach dla rodziców na podobny temat, to to szkolenie raczej nie wniesie wiele do Twojej wiedzy (choć może dodać Ci otuchy i ponownie zainspirować). Może natomiast zainteresuje Cię szkolenie online "Samoregulacja wrażliwej matki" (lub ojca, babci, dziadka...) dziecka, dostępne pod tym linkiem albo szkolenie "Samoregulacja wrażliwego dziecka", które przygotowałam wspólnie z psycholożką dziecięcą Jagodą Sikorą (dostępne pod tym linkiem).

Dzięki szkoleniu "Jęki, krzyki, agresja..." dowiesz się:

  • co dzieje się w mózgu i ciele dziecka, które jęczy, krzyczy, bije, gryzie, kopie, szczypie, przezywa innych,
  • jak Twoje zdenerwowanie wpływa na dziecko, kiedy jest ono w takim stanie,
  • dlaczego tak trudno jest Ci zachować w tej sytuacji spokój,
  • co zrobić, aby go jednak zachować,
  • jak reagować na opisane zachowania dziecka, aby nie utrwaliły się one jako tzw. skanalizowane reakcje na stres,
  • dlaczego Self-Reg NIE jest bezstresowym wychowaniem.

Szkolenie nie sprawi, że ZAWSZE będziesz w stanie zareagować na trudne zachowania dziecka w sposób modelowy. Może jednak pomóc Ci przerwać błędne koło i Wasze wzajemne "nakręcanie się", zachować więcej spokoju w obliczu trudnych zachowań dziecka, rzadziej się złościć, mieć mniej rodzicielskich wyrzutów sumienia i pretensji do dziecka. Może nawet ono stanie się spokojniejsze i bardziej wyregulowane?

Bilet zwykły daje dostęp do nagrania ponaddwugodzinnego webinaru, który odbył się 21 października 2019 roku. Na kupionym bilecie znajdzie się link do nagrania w serwisie Vimeo. Nagranie będzie dostępne przez rok od momentu zakupu.

Osoby, które po obejrzeniu nagrania wypełnią ankietę ewaluacyjną otrzymają streszczenie webinaru w formacie pdf. Ankieta jest dostępna pod adresem:

https://forms.gle/NtkrSjoELAKM59ic9


Bilet premium daje dodatkowo dostęp do (1) nagrania webinaru "Spokój rodzi spokój. 12 sposobów na opanowanie złości" (na rok; por. poniżej) oraz (2) do wirtualnej grupy wsparcia na Facebooku (por. poniżej). 

Ad.1) Webinar "Spokój rodzi spokój. 12 sposobów na opanowanie złości" odbędzie się we wtorek 31 marca 2020 roku o godzinie 21. Udział w nim jest bezpłatny i przez tydzień osoby zapisane będą mogły oglądać jego nagranie również bezpłatnie (LINK DO STRONY ZAPISÓW).     

Ad. 2) Co daje grupa wsparcia na Facebooku?

Moderacja przez prowadzącą przez 3 tygodnie (od poniedziałku 13 kwietnia do niedzieli 2 maja 2020 r.)

  • 9 postów (refleksji, ćwiczeń, tekstów, krótkich video) inspirujących do dyskusji w grupie i pracy własnej (w poniedziałki, środy i piątki)
  • 6 postów zachęcających do dzielenia się z grupą pomysłami i strategiami w konkretnych trudnych sytuacjach z udziałem dzieci (we wtorki i czwartki)
  • 3 sesje live z odpowiedziami na pytania uczestników z danego tygodnia (w niedziele 19 i 26 oraz 2 maja)

Liczba miejsc jest ograniczona do 100!


Prowadząca:

Agnieszka Stążka-Gawrysiak - coach, coach kryzysowy, mentorka, Facylitatorka metody Self-Reg przeszkolona w kanadyjskim The MEHRIT Centre oraz autorka książki "Self-Reg. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę", przybliżającej Self-Reg dzieciom i ich opiekunom. Prywatnie - wysoko wrażliwa osoba i mama trzech synów. Poprzez coaching, coaching kryzysowy, mentoring, szkolenia oraz blog DyleMatki wspiera wrażliwe osoby na drodze do życia nieobciążonego nadmiernym stresem i złością.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia miasto nie ustawione