SZKOLENIE ONLINE Jęki, krzyki, agresja: jak pomóc dziecku i sobie?

23 kwietnia 2020, 09:00 (czwartek) - 22 czerwca 2020, 23:59 (poniedziałek)

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet zwykły
22 czerwca 2020, 23:59 50,00 zł

Szkolenie jest przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku do 10 lat, którzy nie wiedzą nic lub wiedzą niewiele o podejściu Self-Reg. Jeśli pojęcia gadziego mózgu czy rezonansu limbicznego są Ci znane, jeśli brałaś/brałeś udział w warsztatach czy webinarach dla rodziców na podobny temat, to to szkolenie raczej nie wniesie wiele do Twojej wiedzy (choć może dodać Ci otuchy i ponownie zainspirować). Może natomiast zainteresuje Cię szkolenie online "Samoregulacja wrażliwej matki" (lub ojca, babci, dziadka...) dziecka, dostępne pod tym linkiem albo szkolenie "Samoregulacja wrażliwego dziecka", które przygotowałam wspólnie z psycholożką dziecięcą Jagodą Sikorą (dostępne pod tym linkiem). Może Cię też zainteresować moje najnowsze miniszkolenie "Spokój rodzi spokój. 12 sposobów na opanowanie złości" (bilety dostępne pod tym linkiem).

Dzięki szkoleniu "Jęki, krzyki, agresja..." dowiesz się:

  • co dzieje się w mózgu i ciele dziecka, które jęczy, krzyczy, bije, gryzie, kopie, szczypie, przezywa innych,
  • jak Twoje zdenerwowanie wpływa na dziecko, kiedy jest ono w takim stanie,
  • dlaczego tak trudno jest Ci zachować w tej sytuacji spokój,
  • co zrobić, aby go jednak zachować,
  • jak reagować na opisane zachowania dziecka, aby nie utrwaliły się one jako tzw. skanalizowane reakcje na stres,
  • dlaczego Self-Reg NIE jest bezstresowym wychowaniem.

Szkolenie nie sprawi, że ZAWSZE będziesz w stanie zareagować na trudne zachowania dziecka w sposób modelowy. Może jednak pomóc Ci przerwać błędne koło i Wasze wzajemne "nakręcanie się", zachować więcej spokoju w obliczu trudnych zachowań dziecka, rzadziej się złościć, mieć mniej rodzicielskich wyrzutów sumienia i pretensji do dziecka. Może nawet ono stanie się spokojniejsze i bardziej wyregulowane?

Bilet daje dostęp do nagrania ponaddwugodzinnego webinaru, który odbył się 21 października 2019 roku. Na kupionym bilecie znajdzie się link do nagrania w serwisie Vimeo. Nagranie będzie dostępne przez rok od momentu zakupu.

Osoby, które po obejrzeniu nagrania wypełnią ankietę ewaluacyjną otrzymają streszczenie webinaru w formacie pdf. Ankieta jest dostępna pod adresem:

https://forms.gle/NtkrSjoELAKM59ic9

Prowadząca:

Agnieszka Stążka-Gawrysiak - coach, coach kryzysowy, mentorka, Facylitatorka metody Self-Reg przeszkolona w kanadyjskim The MEHRIT Centre oraz autorka książki "Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę", przybliżającej Self-Reg dzieciom i ich opiekunom (pierwotnie książka nosiła tytuł "Self-Reg..."; jej treść pozostała bez zmian). Prywatnie - wysoko wrażliwa osoba i mama trzech synów. Poprzez coaching, coaching kryzysowy, mentoring, szkolenia oraz blog DyleMatki wspiera wrażliwe osoby na drodze do życia nieobciążonego nadmiernym stresem i złością.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia miasto nie ustawione