Miniszkolenie online - Samoregulacja wrażliwej matki

22 września 2019, 21:00 (niedziela) - 24 grudnia 2019, 21:00 (wtorek)

online: link do szkolenia znajduje się na bilecie elektronicznym,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Uwaga: W Nowym Roku cena wzrośnie do 50 zł. Bilet zwykły

Uwaga: W Nowym Roku cena wzrośnie do 50 zł.

już niedostępne 40,00 zł -

Miniszkolenie to nagranie webinaru, który odbył się 13 czerwca 2019 roku. Na kupionym bilecie znajdzie się link do nagrania w serwisie Vimeo. Nagranie będzie dostępne przez rok od momentu zakupu.

Osoby, które po obejrzeniu nagrania wypełnią ankietę ewaluacyjną otrzymają streszczenie webinaru w formacie pdf. Ankieta jest dostępna pod adresem: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScH4H-LOB...

Webinar jest przeznaczony dla wszystkich mam niedorosłych dzieci, które chciałyby być bardziej spokojne i zrelaksowane, mieć więcej energii i rzadziej czuć się przytłoczone stresem. Skorzystają z niego szczególnie osoby wysoko wrażliwe, czyli takie, które silnie reagują na rozmaite bodźce i łatwo tracą poczucie spokoju. Mile widziani będą też tatowie, babcie, dziadkowie, wychowawcy przedszkolni czy szkolni - wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o stresie i samoregulacji. 

Webinar jest oparty o Self-Reg (od ang. self-regulation, czyli samoregulacja) - metodę, która pozwala zrozumieć stres i lepiej zarządzać swoim napięciem i energią. Zapraszam zarówno osoby, które nigdy nie słyszały o Self-Reg, jak i te, które nieźle ją znają, ale trudno im zastosować ją wobec samych siebie. Uczestnicy dowiedzą się:

  • czym jest samoregulacja w rozumieniu Self-Reg, 
  • dlaczego tak ważne jest to, aby być dobrze wyregulowaną mamą (lub tatą, babcią, dziadkiem itd.),
  • czym się charakteryzują wysoko wrażliwe osoby (WWO),
  • skąd bierze się wysoka wrażliwość,
  • jaki wpływ na samoregulację WWO ma jej dzieciństwo,
  • jakie "pułapki" (stresory) zastawia na wysoko wrażliwą mamę zaangażowane, świadome rodzicielstwo,
  • z jakich kroków składa się metoda Self-Reg,
  • jak stosować te kroki wobec samej siebie,
  • od czego zacząć,
  • po czym poznać, że jest "wystarczająco dobrze", a kiedy wskazane jest wsparcie specjalisty (lekarza, psychologa, psychoterapeuty, coacha).

Prowadząca:

Agnieszka Stążka-Gawrysiak - profesjonalny coach, pierwsza w Polsce Facylitatorka metody Self-Reg oraz autorka książki przybliżającej Self-Reg dzieciom i ich opiekunom. Prywatnie - wysoko wrażliwa osoba i mama trzech synów. Poprzez coaching, szkolenia i warsztaty oraz blog DyleMatki wspiera wrażliwe osoby na drodze do życia nieobciążonego nadmiernym stresem i złością.

Zobacz również:

szkolenia