To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Dynamiczna promocja w social media
już niedostępne -

Media społecznościowe uważane są za jedną z najskuteczniejszy, a jednocześnie za jedną z najtańszych form promocji. Jak jednak połapać się w dynamicznie zmieniających się social mediach? Jak wstrzelić się w trendy i pokazać w najskuteczniejszy sposób innowacyjne rozwiązania? Na te i wiele innych pytań odpowiemy sobie w trakcie prezentacji: Dynamiczna promocja innowacyjnych rozwiązań w social media, wygłoszonej z okazji Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

Podczas prezentacji porozmawiamy o tym:

  • Z jakich mediów społecznościowych warto korzystać?
  • Czego nie robić na Facebooku firmowym,
  • Co warto śledzić, aby być na bieżąco.
  • Jak prowadzić komunikację w mediach społecznościowych

Prezentację poprowadzi Sabina Dziuba, kreatorka treści, pasjonatka mediów społecznościowych, właścicielka pierwszej Agencji Social Media w Chrzanowie - PS Relations.

Jeżeli interesujesz się innowacyjnymi rozwiązaniami online, prowadzić własną firmę, jesteś managerem lub po prostu ciekawi Cię szeroko pojęty marketing - bądź z nami, zapraszamy!

Wydarzenie odbędzie się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji w Ambasadzie Kreatywności ul. Świętokrzyska 4 w Chrzanowie w dniu 11 czerwca w godzinach 16:00 - 18:00 wymagana rejestracja pod adresem:

Ilość miejsc jest ograniczona.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Chrzanów