DŻENTELMENI z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących

24 Czerwca 2020, 12:00 (środa)

Kino Muza w Poznaniu, Poznań Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
już niedostępne -

Fundacja Mili Ludzie zaprasza na bezpłatne pokazy filmów z audiodeskrypcją i tłumaczeniem/napisami dla osób niesłyszących!

24 czerwca 2020 r. o godz. 12.00 w Kinie Muza w Poznaniu pokażemy film sensacyjny z dużą dozą humoru pt: "DŻENTELMENI".

Film pokazany będzie z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących!

Opis filmu:

Guy Ritchie, twórca kultowego "Przekrętu" i "Porachunków", odpowiedzialny za reaktywację Sherlocka Holmesa, Króla Artura i Aladyna, powraca w gangsterskie rewiry.

Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach...

Reżyseria: Guy Ritchie

W rolach głównych: Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Michelle Dockery, Hugh Grant, Colin Farell.

Produkcja: USA, 2020

Czas trwania: 113 min.

Zwiastun:

Wstęp na seans bezpłatny!

UWAGA: W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, w Kinie Muza w Poznaniu obowiązują zasady bezpieczeństwa - prosimy o zapoznanie się ze szczegółami pod adresem: http://www.kinomuza.pl/muza_events/1129


Pokaz odbędzie się w ramach projektu "Kinoteatr Muzyczny - dostępny!", współfinansowanego ze środków budżetu Miasta Poznania.

#poznanwspiera


Zobacz również:

film wydarzenia Poznań