To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Pobierz bezpłatny bilet
już niedostępne -

To już trzecie wspólne wydarzenie dla mam, przygotowane wspólnie z firmą Franklin Templeton z Poznania. Odczarujemy dla Was proces rekrutacji i podpowiemy jak się do niego przygotować. To także okazja, aby osobiście porozmawiać z pracownikami firmy, dowiedzieć się co sprawia, że po prostu lubią swoją pracę. Będziesz mogła skonsultować CV lub zweryfikować znajomość angielskiego, albo od razu wziąć udział w rekrutacji! Rekruterzy będą do Twojej dyspozycji.

Spotkajmy się na Dniu Otwartym dla Mam w nowym biurze Franklin Templeton w Poznaniu już 26 września br.

Zapraszamy serdecznie wszystkie Mamy wraz z Dziećmi.

26 września, czwartek w godzinach 12:00 do 15:30 

Miejsce spotkania: Biuro Franklin Templeton, Nowy Rynek, ul. Przemysłowa 3, Poznań

 • Szukasz pracy i masz sporo pytań?
 • Potrzebujesz porozmawiać z rekruterem w luźnej i przyjaznej atmosferze?
 • Chcesz upewnić się, że Twój poziom znajomości języka angielskiego jest wystarczający do pracy w firmie takiej jak Franklin Templeton?

Zapraszamy! Nasze spotkania przygotowujemy właśnie po to, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

To także czas dla Ciebie, w którym możesz:

 • dowiedzieć się jak przygotować się do całego procesu rekrutacji w międzynarodowej firmie i jak taki proces przebiega,
 • ale też, jak zwiększyć swoje szanse znalezienia dobrej pracy,
 • możesz też skonsultować swoje CV,
 • zweryfikować znajomość języka angielskiego,
 • i od razu wziąć udział w akcji "speed recruitment" i sprawdzić się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Czy jest speed recruitment?

To tzw. szybka rekrutacja; proces w trakcie, którego masz szansę porozmawiać z rekruterem, poznać jak to jest być na rozmowie, ale [i to najważniejsze] - rozmowie prowadzonej w luźnej atmosferze, trwającej ok. 20 minut, po której może okazać się, że otrzymasz propozycję przejścia do kolejnego etapu rekrutacji, a być może wskazówki nad czym jeszcze popracować, aby kolejna rozmowa przebiegła jeszcze lepiej.

Oczywiście zapraszamy razem z dziećmi! Na najmłodszych czekają nasze animatorki i wolontariuszki oraz miejsce do zabawy, karmienia i przewijania. W końcu jesteśmy u pracodawcy przyjaznego mamie!

A czy wiesz, że dokładnie w tym roku, Franklin Templeton uruchomił dwujęzyczny żłobek i przedszkole prowadzone przez Kids&Co dla dzieci swoich pracowników!? I piękne, nowe przestrzenie czekają na milusińskich! Na spotkaniu będzie można umówić się na oglądanie placówki w osobnym terminie.

Co się będzie działo?

Ramowy program Dnia Otwartego dla Mam:

12:00 - Witamy w nowym biurze Franklin Templeton!

12:15 - Nie taka rekrutacja straszna jak ja malują - czyli rad kilka jak przejść pozytywnie proces rekrutacji w organizacji takiej jak Franklin Templeton

13:30 - Grupy pracownicze - czym są i dlaczego pracownicy się w nie angażują - panel dyskusyjny z przedstawicielami grup: FT Parents, Able@FT, Pride@FT i Women@FT

14:30 - Poznajmy się - czas na networking podczas którego możesz:

 • wziąć udział w speed recruitment
 • skonsultować swoje cv i sprawdzić znajomość języka angielskiego
 • porozmawiać z reprezentantami firmy i działu HR
 • porozmawiać z zespołem Mamo Pracuj 😉
 • zobaczyć nowe biuro Franklin Templeton
 • spędzić z nami czas przy kawie!

Zapraszamy oczywiście mamy z dziećmi. Na dzieci będą czekały dwie animatorki i wolontariuszki. Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia! Nie czekaj! Liczba miejsc ograniczona.

Odwiedź profil Franklin Templeton w Bazie Pracodawców Przyjaznych Mamie >>>

A przed spotkaniem zachęcamy do przeczytania kilku inspirujących wywiadów z pracownikami firmy:

Kilka słów o firmie

Franklin Templeton Investments jest międzynarodową organizacją inwestycyjną, a zarazem liderem w zarządzaniu aktywami. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w San Mateo (Kalifornia, USA), a oddziały firmy znajdują się w ponad 30 krajach. Firma Franklin Templeton Investments świadczy usługi i rozwiązania inwestycyjne w ponad 150 państwach na całym świecie.

W Polsce firma ma swoje biura w dwóch lokalizacjach: w Poznaniu i Warszawie. W Poznaniu zatrudnionych jest prawie 800 osób. Franklin Templeton Investments jest firmą, w której aż 60% pracowników stanowią kobiety.

W związku z tym, że poznańskie biuro firmy cały czas się rozrasta, Franklin Templeton Investments nieustannie poszukuje nowych talentów do swojego zespołu. Oferuje możliwość rozwoju osobom, które dopiero zaczynają swoją karierę, jak i specjalistom oraz osobom z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem.

Dlaczego swoją ofertę kieruje właśnie do mam? Gdyż z jednej strony ma świadomość, że mama posiada szereg kompetencji, które sprawiają, że jest świetnym pracownikiem. Z drugiej strony pewność, że praca i warunki, jakie może zaoferować, zapewnią bezpieczną i przyjazną pracę.


Partnerzy spotkania


Ważne informacje praktyczne:

Podczas spotkania będzie obecny fotograf, aby przygotować dla nas relację ze spotkania i aby zachęcić inne mamy do odważenia się na szukanie pracy najlepiej dopasowanej do jej potrzeb. Jeśli czujesz, że to dla Ciebie będzie problemem i nie możesz się zgodzić na robienie Ci zdjęć (mamy nadzieję, że tak nie będzie) - prosimy, nie pobieraj biletu. Dziękujemy za zrozumienie.

Do zobaczenia!

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Poznań