Dzień Uważnośći 16.05.21 (online)

16 Maja 2021, 10:00-15:30 (Niedziela)

zoom,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  niski dochód
16 Maja 2021, 09:00 85,00 zł
  wspierający dochód
16 Maja 2021, 09:00 100,00 zł
  Obfitość
16 Maja 2021, 09:00 120,00 zł

Dzień Uważności 16.05.21 niedziela (online)  dla osób z doświadczeniem medytacyjnym***.

Praktyka w ciszy, formalna i nieformalna.

  • Uważny lunch.
  • Uważny ruch.
  • Życzliwa refleksja.

Dużo przestrzeni by zajrzeć w bogactwo wewnętrznej ciszy. Okazja by spotkać się z niektórymi schematami działania które niezauważone na co dzień organizują nam świat.

Część I:

Zaczynamy dzień uważności o 10.00 (2 godz 30 min) warsztatami.

Część II:

Przerwa (1 godz 30 min): uważny lunch: przygotowujesz posiłek i spożywasz go w ciszy, jeśli masz domowników to ok, po prostu zminimalizuj swoje własne wypowiadanie słów, zrezygnuj z telefonu, książki etc.

Część III:

Powrót do wspólnej praktyki, integracja całego procesu z dnia, dzielenie się doświadczeniem w parach i grupie. (1 godz 30 min)


*** DLA KOGO:

Dla osób po certyfikowanych kursach MBSR lub MBLS, lub z wieloetnią praktyką medytacyją, lub kursanów z moich autorskich kursów Mindfulness START i Dojrzewalnia.

Oferta: 85 zł / 100 zł / 120 zł

Czyli wybierasz na co Cię stać, opłata jest wyrazem wdzięczności, chce żeby były te zajęcia dostępne cenowo dla moich studentów.


PROWADZĄCA:

Karo Tashi z zawodu psycholog (Edynburgh Napier University) z pasji eksplorator umysłu, podróżniczka w stylu slow nomad. Była najmłodszą studentką i pierwszą Polką przyjętą na trening świeckiej medytacji transformacyjnej założonej przez tybetańskiego Mistrza Tenzin Wygelay Rinpoche. Akredytowana nauczycielka Medytacji Mindfulness (MBLC).

Mając dziś ponad dziesięć lat doświadczenia pracy z umysłem, stworzyła autorskie kursy online: Mindfulness START i Dojrzewalnia Mindfulness, łącząc w nich esencję praktyk uważności i medytacji transformacyjnej z tradycji Tybetańskiej

Celem tych kursów jest przekazanie solidnych instrukcji stabilizujących umysł, współczesnemu, zaganianemu człowiekowi, niezależnie od wiary i poglądów. Trening umysłu to higiena mentalna należy o nią dbać codziennie.


OPINIE UCZESTNIKÓW:

"Miałam wspaniałą możliwość uczestniczenia w ostatnim Dniu Uważnosci, który odbywał się miesiąc temu. Dlaczego wspaniałą? Bo mimo bardzo burzliwego czasu, który wtedy zachmurzył otaczającą mnie rzeczywistość, 

pierwszy raz w życiu postanowiłam nie uciekać od trudności, tylko je przywitać, zasiadając z nimi do wspólnej medytacji.

Dzięki Karo Tashi i jej życzliwym, spokojnym i przejrzystym instrukcjom, praktyki Mindfulness oraz Tybetańskiej praktyki Trzech Jakosci, pięć godzin minęło jak z bicza strzelił. 

Zanim się obejrzałam, trudna sytuacja wydawała się bardziej do zniesienia, a życzliwość i wyrozumiałość, którą odnalazłam w sobie po praktyce Metta była jak owinięcie cieplutkim, mięciutkim kocem dającym odpoczynek i bezpieczeństwo. Z całego serca polecam Dzień Uważnosci z Karo Tashi każdemu, kto ma odwagę by zbliżyć się do samego siebie.

- Maria Elena Falkowska.


"Karo to rewelacyjna trenerka Mindfulness. Warsztaty z nią są pełne akceptacji dla tego kim jesteśmy i z czym przychodzimy, nie musimy już udawać dzielnych i dających sobie radę ze wszystkim, samo przebywanie w jej towarzystwie jest kojące"

- Ewelina Kania, fotografka i podróżniczka.


"Podoba mi się w Karo, że choć naucza medytacji w formacie Mindfulness, to ma doświadczenia o wiele większe i głębsze, niż to co oferuje ta metoda. (...)Druga ogromna siła Karo Tashi to jej osobowość i metamumiejętnosci. Karo jest bardzo naturalna i prawdziwa i w lekkim stylu łatwo skraca dystans, twarzy ramę na spokój i zaufanie w grupie, wspiera, nie pośpiesza, pokazuje współczucie (bardziej dokładne jest tu angielskie słowo compassion) w akcji. Praktykowanie w takiej przestrzeni robi dużo łatwiejsze. Można też nauczyć się wielu wartościowych rzeczy. Serdecznie polecam.

- Wojtek Pierga, psychoterapeuta.


"Wielkie serce, oddanie, otwartość, cierpliwość, radość dzielenia się doświadczeniem, życzliwość, a przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka. Tym charakteryzuje się Karo Tashi i jej podejście do pracy indywidualnie i w grupie. A do tego wielki dystans do siebie i poczucie humoru. Jeśli szukasz prostych nauk, które działają (pod warunkiem, że je stosujesz, na co dzień), to praca z Karo jest dla Ciebie!"

- Marta Trojanowska, lektor języka japońskiego, UW.Zobacz również:

szkolenia