To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Udział na żywo
już niedostępne -

Planujemy też transmisję online! Zapraszamy na domowaszkola.edu.pl!

Domowa Szkoła im. Dzieci z Fatimy zaprasza na spotkanie Akademii Rodzica

"Jak komunikować, żeby wychowywać" 

Gość specjalny: ks. Marek Dziewiecki 

Prowadzenie: Andrzej Mierzejewski

ks. Marek Dziewiecki, kapłan diecezji radomskiej, wykładowca akademicki, psycholog, rekolekcjonista, dyrektor telefonu zaufania - "Linia Braterskich Serc", ekspert Zespołu Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych, autor ponad stu książek i audiobooków z zakresu małżeństwa i rodziny, wychowania, komunikacji międzyludzkiej, a także profilaktyki i terapii uzależnień.

Domowa Szkoła (dawniej Akademia Montessori) to kameralna szkoła podstawowa założona przez kilka rodzin z myślą o własnych dzieciach. 

Domowa Szkoła to miejsce, w którym dom i szkoła mogą harmonijnie współdziałać w trosce o wychowanie młodego człowieka. Wspieramy rodziców w kierowaniu rozwojem ich dzieci w pięciu obszarach: duchowym, emocjonalnym, intelektualnym, społecznym i fizycznym. Tworzymy bezpieczne środowisko rozwoju dla dzieci. Opieramy się na prawdach wiary katolickiej i wartościach chrześcijańskich. Inspirujemy się pedagogiką Marii Montessori, zatem ważne jest dla nas rozumienie potrzeb dziecka oraz wspieranie samodzielnej pracy i nauki. 

Domowa Szkoła to coś więcej niż miejsce nauki. Tworzymy ekosystem inicjatyw wspierających rodziny: Domowe Przedszkole, Akademia Rodzica, Klub Ojca, Klub Mamy, Klub Edukacji Domowej.

Jesteśmy dla rodzin, które szukają miejsca będącego "złotym środkiem" pomiędzy szkołą systemową a edukacją domową.

Akademia Rodzica Domowej Szkoły to cykliczne spotkania dla rodziców (nie tylko tych należących do Domowej Szkoły). Poruszamy tematy szeroko związane z wychowaniem i życiem rodziny katolickiej. 

Zapraszamy!Zobacz również:

konferencje Rodzicielstwo Rodzina Wychowanie dzieci wydarzenia Lublin