Wydanie e-booka: Jak skutecznie działać i osiągać biznesowe dzięki LinkedIn

22 Kwietnia 2020, 19:00 (środa) - 31 Grudnia 2020, 00:00 (Czwartek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Poinformuj mnie o wydaniu e-booka
już niedostępne -

Od ośmiu lat zajmuję się ogólnie pojętym marketingiem. Skutecznie wykorzystuję wszelkie dostępne na rynku narzędzia, co przekłada się na duże zasięgi i budowanie świadomości wspieranych przez nią marek. Prowadzę firmę, której główną dziedziną jest wsparcie w zakresie szeroko pojętego Marketingu i Strategii Przedsiębiorstwa. Oferuje pomoc w budowaniu marek tworząc dla nich skuteczne plany działania na konkurencyjnych rynkach.

Prowadzę również szkolenia z tworzenia skutecznych profili/kont na LinkedIn i Facebooku - największych Mediów Społecznościowych wspierających biznes. Rozważam wydanie e-booka o tym, jak skutecznie działać i osiągać biznesowe dzięki LinkedIn, w którym zawrę całą swoją wiedzę z prowadzonych z tego zakresu szkoleń. Jeśli chcesz, żebym poinformowała Cię o wydaniu e-booka, zapisz się.

Jeśli natomiast potrzebujesz wsparcia z zakresu korzystania z portalu LinkedIn lub kwestii startegii, czy biznesu - zapraszam do współpracy.

Julia Daroszewska

OFERTA | KONTAKT

_________

Osoby zainteresowane zapraszam na konsultacje i szkolenia z zakresu #LinkedIn lub w kwestii wsparcia w zakresie CV.Więcej informacji: http://www.juliversum.com/szkolenialinkedin.php | tel. 71 756 88 94

Zapraszam do swojej sieci LinkedIn (wyślij mi zaproszenie! 😊) https://www.linkedin.com/in/dzoolka/

____________

W sieci znajdziesz mnie tutaj:

https://www.linkedin.com/in/dzoolka - wyślij mi zaproszenie do kontaktów! :)

★ http://www.instagram.com/ta_dzoolka

https://www.facebook.com/dzoolkablogZobacz również:

inne