Echo Bitwy Warszawskiej 1920

15 Sierpnia 2023, 14:00-16:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka na spacer i pokaz VR
już niedostępne -

Szanowni Państwo,

zapraszamy na spacer pn. "Echo Bitwy Warszawskiej 1920", w trakcie którego odkryjemy miejsca na Mokotowie i w Śródmieściu Południowym związane z wydarzeniami 1920 roku, gdy na przedpolu stolicy Polski rozgrywała się jedna z najważniejszych bitew świata. Naszym przewodnikiem po historii i miejscach będzie Adrian Sobieszczański ("Warszawski Przewodnik"). Nasz spacer zakończy się po około 75 minutach w pawilonie kulturalnym "Niepodległa. Miejsce Spotkań" w Łazienkach Królewskich, gdzie uczestnicy i uczestniczki będą mieli okazję cofnąć się w czasie i za pomocą gogli VR obejrzeć film fabularny "Victoria 1920".

Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie "Kamień i co?" i Biuro "Niepodległa". Obowiązuje rezerwacja miejsc. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a koszty usługi przewodnickiej pokrywa Biuro "Niepodległa".

Spotykamy się przed Centrum Weterana przy ul. Puławskiej 6a na Mokotowie. Dokładna pinezka z lokalizacją w poniższym linku:

https://goo.gl/maps/bZXxT2YxAT8waXcc7


Uczestnictwo w zwiedzaniu będzie możliwe tylko na podstawie bezpłatnej wejściówki/biletu, którą otrzymacie Państwo poprzez rezerwację na platformie EVENEA.

Państwa dane osobowe wykorzystywane są jedynie do realizacji danego wydarzenia.

Państwa dane nie będą przetwarzane przez Stowarzyszenie "Kamień i co?" czy Biuro "Niepodległa", nie będą przekazywane dalej ani umieszczane w bazach klientów i nie będą służyć do celów marketingowych.

Platforma "Evenea" przestrzega zasad polityki ochrony prywatności. Więcej informacji pod adresem:

https://evenea.pl/polityka-prywatnosci

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Warszawa