Webinar: Inteligencja emocjonalna

17 Września 2021, 16:00-18:30 (Piątek)

webinar online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Edu Generator-kompetencje przyszłości
już niedostępne -

Zapraszamy na pierwszy z  sześciu w tym roku szkolnym webinarów i zarazem kontynuację cyklu "Edu Generator - kompetencje przyszłości".

Cykl ma na celu przygotowanie nauczycieli oraz nauczycielek do zrozumienia zjawiska kluczowych kompetencji niezbędnych młodym ludziom wchodzącym wkrótce na rynek pracy i pomóc ukierunkować uczniów na zawody przyszłości.

W piątek 17 września o godzinie 16:00-18:00, Bogusława Gontarz poprowadzi webinar: "Inteligencja emocjonalna" 

Emocjonalna inteligencja to pojęcie, którego definicja kładzie nacisk na posiadanie umiejętności zarządzania własnymi emocjami. Występuje również pod nazwą "dojrzałość emocjonalna". Polega na zdolności rozpoznawania własnych stanów uczuciowych, a także odczytywania emocji innych ludzi. Wiąże się również z wysokimi kompetencjami społecznymi, np. dotyczącymi kierowania innymi ludźmi, odczytywania mowy ciała, łagodzenia konfliktów czy motywowania innych do działania.

Prowadząca:

Bogusława Gontarz

Bogusława Gontarz - Psycholog, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym oraz instruktorka choreoterapii i arteterapii. Ukończyła Studium Terapii Dzieci i Młodzieży, a także Akademii Profilaktyki i Terapii Uzależnień Behawioralnych. Odbyła liczne szkolenia i warsztaty specjalistyczne przygotowujące do pracy szkoleniowej, psychoterapeutycznej i arteterapeutycznej. Stale współpracuje z Uniwersytetem SWPS w Sopocie. Przeprowadziła dotychczas ponad 1600h szkoleń i warsztatów, m.in. skierowanych do nauczycieli, studentów, kadry więziennej, a także uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych. Na co dzień realizuje prywatną praktykę psychologiczno - psychoterapeutyczną PRZYSTANEK EMPATIA

Więcej informacji o naszych działaniach znajdą Państwo na stronie projektu https://edugenerator.inkubatorstarter.pl/ oraz na

Facebooku Startera dedykowanemu edukacji: https://www.facebook.com/StarterEdukacja/

Zapraszamy także na naszą grupę gdzie znajdą Państwo materiały ze wszystkich naszych webinarów: Grupa STARTER Edukacja

Projekt sfinansowano z środków Miasta Gdańska.

Zobacz również:

szkolenia Edukacja