Konferencja Edukacji Kreatywnej z udziałem Sir Kena Robinsona

26 Października 2019, 08:30-18:00 (Sobota)

Centrum Edukacyjne Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
W cenie biletu:

- Udział w wykładach
- Tłumaczenie
- Udział w panelach dyskusyjnych
- Udział w seminariach (zgodnie z dostępnością miejsc)
- Udział w sesjach Open Space
- Przerwy kawowe
- Przerwa obiadowa
- Materiały konferencyjne
Udział w Konferencji

W cenie biletu:

- Udział w wykładach
- Tłumaczenie
- Udział w panelach dyskusyjnych
- Udział w seminariach (zgodnie z dostępnością miejsc)
- Udział w sesjach Open Space
- Przerwy kawowe
- Przerwa obiadowa
- Materiały konferencyjne

już niedostępne 490,00 zł -

Kto?

Rewolucje nie czekają na ustawy. Wyłaniają się z działań ludzi, od dołu

- Sir Ken Robinson

Globalna rewolucja w edukacji już się zaczęła. Zaprosiliśmy czołowych edukatorów, przede wszystkim Sir Kena Robinsona, z którym połączymy się na żywo i będziemy mogli zadawać mu pytania, a także André Sterna, Ewę Radanowicz, Yaacova Hechta, Marka Kaczmarzyka i wielu innych. Chcemy, aby pokazali nam, co możemy zrobić już dziś, żeby zapewnić dzieciom lepszą edukację.


Co zrobimy?

Wielu nauczycieli i rodziców ma poczucie, że tradycyjna edukacja jest dla nich jedyną możliwością. Podczas konferencji poznasz szkoły i rozwiązania, które już dziś wdrażają nowe, kreatywne podejścia do edukacji. Nie czekając na zmiany systemu. Pokazują, jak wiele można zrobić w warunkach, które mamy.


Wykłady

Zaprosiliśmy prelegentów, którzy w obszarze edukacji dokonują niezwykłych rzeczy w Polsce i na świecie. Pokazują, że zmiana jest możliwa już dziś. Każdy z nich wygłosi dwudziestominutową prelekcję. Sir Ken Robinson oprócz prelekcji odpowie także na Wasze pytania.


Seminaria

Wydarzenie to też okazja do udziału w pogłębionych seminariach z prelegentami. Będą to spotkania w małych grupach, podczas których będziesz mógł zadać swoje pytania i dogłębnie wykorzystać wiedzę i doświadczenie zaproszonych edukatorów.


Open Space

Podczas wydarzenia przewidzieliśmy również przestrzeń na spotkania w technologii Open Space. Każdy uczestnik może zgłosić temat dyskusji, a inni mogą się do niego przyłączyć. Spotkamy się w małych grupach i będziemy mogli przedyskutować ważne dla nas tematy. Do grup Open Space'owy ch mogą dołączyć również prelegenci.


Po co?

Zależy nam, żeby każdy uczestnik wyszedł z Konferencji Edukacji Kreatywnej z przekonaniem, że może wziąć edukację dzieci w swoje ręce oraz z zasobem kontaktów i narzędzi, które pozwolą mu to zrobić.


Dla kogo?

Konferencja i Open Space skierowane są przede wszystkim do nauczycieli, edukatorów i rodziców, zainteresowanych nowymi, praktycznymi podejściami do edukacji.


Program

Aktualny program konferencji znajdziesz na stronie

www.edukacjakreatywna.org 

Zobacz również:

konferencje Edukacja Edukacja alternatywna wydarzenia Warszawa