Edukowanie w świecie VUCA - panel dyskusyjny online

4 Października 2021, 16:00-17:00 (Poniedziałek)

Online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja
już niedostępne -

Podobno jedyną pewną rzeczą na świecie jest zmiana, dlatego zapraszamy na piąty z cyklu panel z ekspertami na temat transformacji VUCA, czyli o zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym świecie.

Podczas cyklu poruszamy tematy związane z edukacją, rekrutacją oraz rynkiem pracy. Podejmujemy dyskusję na temat tego, czy ciągła zmienność musi być zawsze niekorzystna i wzbudzająca negatywne emocje, czy - z drugiej strony - może być pozytywnym wyzwaniem. Zastanawiamy się, jak odnaleźć się w tej trudnej sytuacji i jak dodatkowo obrócić ją na swoją korzyść.

Edukowanie w świecie VUCA - panel dyskusyjny

Edukowanie w świecie VUCA

Podczas piątego panelu weźmiemy pod lupę system szkolny. Poruszymy temat podążania za światem VUCA przez nauczycieli przedmiotowych. Zastanowimy się, czy szkoła pomaga młodzieży zrozumieć świat VUCA i uczy na niego reagować. Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób ze świata edukacji - dyrektorów szkół, nauczycieli, doradców zawodowych, a także rodziców oraz uczniów.

Do udziału w spotkaniu w roli panelistek zaprosiliśmy doświadczone nauczycielki, dla których podążanie za potrzebami zmian w szkole, jak i za potrzebami uczniów jest priorytetem: Annę Konarzewską i Ewę Krzysiak.

Kiedy

Panel odbędzie się 4 pażdziernika w godz. 16:00-17:00 w formie online.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Link do platformy zoom.pl, dzięki któremu będzie można dołączyć do spotkania, otrzymają Państwo na adres mailowy podany przy rejestracji, co najmniej godzinę przed planowaną datą spotkania, w innym przypadku prosimy o kontakt na informacja@centrumtalentow.pl

Zobacz również:

inne