To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Eksperyment. Fotografia inspirowana Bauhausem
już niedostępne -

W ramach wydarzenia "V Święto Hal Targowych" zapraszamy na warsztat fotograficzny połączony z sesją - "Eksperyment. Fotografia inspirowana Bauhausem".


Udział bezpłatny!


Cechy, którymi wyróżnia się styl Bauhausu to szeroko pojęta prostota, ascetyczny, minimalistyczny i surowy design, geometria oraz wyważone formy. Sesję zdjęciową, w której będziemy uczestniczyć jako fotografowie mody tworzonej na towarzyszących warsztatach, potraktujemy eksperymentalnie przyjmując założenia estetyczne, kompozycyjne i ideowe stylu Bauhausu. Przenikające się kształty, odważne linie, eksperymentowanie z kolorami i harmonia będą ważnymi docelowymi wyznacznikami tworzonych przez nas fotografii.

Na potrzeby warsztatów uczestnicy proszeni są o przyniesienie ze sobą elementów/gadżetów/garderoby/przedmiotów, które nawiązują do stylistyki idei Bauhausu. Niezbędne będą: aparat i obiektyw.

Prowadzenie: Krzysztof Winciorek - Tekla Studio, fotograf, niezależny twórca konceptualny, fotoreporter, miłośnik fotografii ulicznej i architektonicznej. Absolwent fotografii na ASP w Gdańsku i poznańskiego UAP-u. Na co dzień fotograf reklamowy i biznesowy, współtworzący Tekla Studio.

Czas: 28.09.2019 r. godz. 11:00 - 14:00

Miejsce: BOX 306, atelier w podziemiu Hali Łukowej

Miejskie Hale Targowe w Gdyni


Fot. www.stevepafford.com

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Gdynia