To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Rejestracja
już niedostępne -

Już 21 listopada w przestrzeniach Biznes Zone Wrocław odbędzie się bezpłatne szkolenie Jak sprzedawać za granicę przez internet - z małą pomocą od Google

✅Podczas warsztatów pokażemy bezpłatne narzędzia online, które pomogą w osiągnięciu celu eksportowego firmy. Udział w szkoleniu pomoże przedsiębiorcy w zakresie:

  • analizy potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych
  • lepszego zrozumienia potrzeb lokalnych klientów
  • optymalizacji kanałów online na rynkach zagranicznych

✅ Termin i miejsce szkolenia:

21 listopada 2019
godz. 17:45
Biznes Zone Wrocław
ul. Robotnicza 42a
Diamentum Office
Wrocław

✅ Rejestracja: 

Zgłoszenia przyjmujemy na portalu evenea.pl Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń

✅ O prowadzącym: Michał Karakandas. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Marketingowiec, copywriter, social media nindża, specjalista od "internetów". Specjalizuję się w mediach społecznościowych oraz w wykorzystaniu social media w promocji biznesu. Entuzjasta i hobbysta memów internetowych oraz pasjonat nowych mediów. Nerd i geek, ogromny fan Star Wars. W wolny chwilach, zapalony gracz konsolowy.

Zapraszamy!!!

Jeśli Pani/Pan kontaktuje się z nami pierwszy raz, prosimy o zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych osobowych w Fundacji https://twojstartup.pl/ObowiazekInformacyjnyRODOFundacja23-05-2018.pdf /If you received this message for the first time please read Foundation's rules regarding personal data protection policy: https://twojstartup.pl/Obowiazek-informacyjny-ENG.pdfZobacz również:

szkolenia Eksport Google Marketing wydarzenia Wrocław