Budowanie zespołu to WSPÓŁpraca

16 Listopada 2021, 14:30-18:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Budowanie zespołu to WSPÓŁpraca
już niedostępne -

Elbląski Park Technologiczny, Urząd Miasta w Elblągu oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu w ramach "Elbląskich Dni Przedsiębiorczości" zapraszają przedsiębiorców oraz mieszkańców Elbląga do udziału w bezpłatnym, stacjonaranym spotkaniu szkoleniowo-warsztatowym w Elbląskim Parku Technologicznym - Budowanie zespołu to WSPÓŁpraca, które poprowadzi trener biznesu Magdalena Grochowska.


INFORMACJE O SZKOLENIU-WARSZTATOWYM

Jesteś szefem, liderem, kierownikiem lub menedżerem? Spotykasz się z sytuacją w której zauważasz stopniowy spadek zaangażowania u pracownika? A może obserwujesz spadek energii w zespole? Pytając pracownika, co masz na dziś zaplanowane lub czy uda Ci się wykonać ustalone czynności? W odpowiedzi słyszysz więcej niewiadomych i wymówek niż rozwiązań? Zastanawia Cię zachowanie pracownika? Czy jemu nie zależy? Przecież pracuje na swoje wynagrodzenie, premię, własne sukcesy. Odpowiedź jest prosta lecz nie łatwa - "Każdy inni - wszyscy wyjątkowi".

Te słowa usłyszała Magdalena Grochowska będąc menedżerem od swojego dyrektora. Temat ten stał się jej konikiem, a zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuje w pracy oraz w życiu codziennym z nadal zadziwiającymi dla niej efektami.

Podczas 3,5 godzinnego spotkania szkoleniowo-warsztatowe "Budowanie zespołu to WSPÓŁpraca" trener prowadzący podzieli się z Tobą przepracowaną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki poznanej i przećwiczonej na warsztatach technice - będziesz potrafił dostrzec potrzeby oraz wartości którymi kierują się członkowie zespołu, a tym samym podjąć odpowiednie działania wspierające wspólną pracę. Pochylając się nad tymi aspektami możesz mieć realny wpływ na zwiększenie własnej motywacji oraz obniżenie stresu związanego z wykonywaniem codziennych czynności w pracy oraz domu.


PROGRAM SPOTKANIA SZKOLENIOWO-WARSZTATOWEGO:

  • wpływ lidera, szefa, kierownika, menedżera na współpracę zespołu,
  • wzloty i upadki - ćwiczenie grupowe,
  • wypracowanie wizji i strategii działania WSPÓŁpracy,
  • wnioski i zakończenie.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU SZKOLENIOWO-WARSZTATOWYM
  • szefowie, liderzy, kierownicy, menadżerowie, dla których sztuka skutecznego motywowania i kierowania zespołem jest wyzwaniem, a celem podniesienie efektywności pracy swojej i pracowników.

TRENER PROWADZĄCY: MAGDALENA GROCHOWSKA
Magdalena Grochowska wierzy w to, że pokonane trudności są wykorzystanymi szansami. Stara się ukierunkowywać na te szanse poprzez inspirowanie i motywowanie innych. Sposób w jaki pracuje, polega na budowaniu w ludziach poczucia bycia ważnym i wartościowym człowiekiem, oraz skutecznym specjalistą, handlowcem, doradcą czy menedżerem. Prowadzi szkolenia biznesowe łącząc wiedzę psychologiczną z praktyką sprzedażową i przywódczą. Obszary w których się specjalizuję umożliwiają realny rozwój i podniesienie kompetencji pracowników. Nastawiona na efekt, praktyk z doświadczeniem biznesowym w sprzedaży i zarządzaniu.

Z wykształcenia Inżynier, Trener biznesu oraz Trener umiejętności społecznych, obecnie studentka psychologii klinicznej Doświadczenie, które posiada to efekt 20 letniej, wytężonej i pełnej motywacji pracy. Drogę trenerską rozpoczęła w banku prowadząc warsztaty dla swoich zespołów będąc na stanowiskach dyrektora oddziału oraz regionalnego menedżera bankowości biznesowej. Zaowocowało to własnym modelem pracy, opartym na zmaksymalizowanym dostosowaniu potrzeb i oczekiwań uczestników.

Obecnie trener freelancer, oferująca szkolenia z zakresu doskonalenia kompetencji menedżerskich, kształtowania postaw i skutecznej komunikacji, rozwoju umiejętności handlowych, technik sprzedaży oraz profesjonalnej obsługi klienta. Wspiera rozwiązania rozwojowe obejmujące; Akademię Menedżera, Akademię Lidera, Akademię Sprzedaży, Assessment Centre, Kulturę Feedbacku, oraz pomaga w budowaniu środowiska wspierającego rozwój w organizacji.

Uczestniczyła w projektach szkoleniowych dla firm tj. Bank BNP PARIBAS, PZU S.A, TAURON Polska Energia S.A, Philip Morris Polska S.A., Contact Center, Arteria S.A, Nationale-Nederlanden S.A, Furgonetka Spółka z o.o., PayPo Spółka z o.o., Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Portowej Straży Pożarnej FLORIAN sp. z o.o. 

Serdecznie zapraszamy! Udział w spotkaniu szkoleniowo-warsztatowym: Budowanie zespołu to WSPÓŁpraca jest bezpłatny. 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania wydarzenia ze względu na obostrzenia epidemiologiczne. 

Zobacz również:

szkolenia Coaching biznesowy Szkolenie menedżerskie Warsztaty wydarzenia Elbląg