To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Weź udział w konkursie i otrzymaj dodatkowe materiały szkoleniowe.
już niedostępne -

Tego nie możesz przegapić!

Creative Masterclass to nasze najbardziej cenione przez uczestników warsztaty. Tym razem wraz z Emilem Bilińskim zapraszamy na dwuczęściowe szkolenie online obejmujące wszystkie zagadnienia związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem modowej sesji zdjęciowej oraz wykład, w którym poznasz techniki post produkcji. To wyjątkowa okazja do uporządkowania lub uzupełnienia wiedzy, doskonalenia technik fotografowania oraz metod obróbki zdjęć.


CZĘŚĆ I - Sesja. 

Pomysł. Inspiracja. Produkcja.Środa • 28 kwietnia 2021 • godz. 20:00

W pierwszej części materiału Emil przybliży tajniki swojej pracy przed i podczas sesji zdjęciowej. Omówi swoje sposoby na poszukiwanie pomysłów i inspiracji. Podzieli się sposobami doboru ekipy, czyli, jak według niego powinna przebiegać praca ze stylistką, jak dobiera make-up, fryzjera oraz wreszcie modelkę.

Dowiesz się na jakim sprzęcie pracuje i co zabiera na sesje włączając obiektywy, oświetlenie i podgląd na żywo podczas sesji w tethered shooting. Przedstawi proces kalibracji monitora i wyjaśni, jak zadbać o barwy już na etapie fotografowania.

Prowadzący pracując z modelką przeprowadzi sesję zdjęciową, a pod każdą ze stylizacji zbuduje plan oświetleniowy i omówi planowane efekty. Przeprowadzi dobór oświetlenia. Szczegółowo objaśni funkcje lamp w kadrze oraz przeprowadzone w trakcie zdjęć modyfikacje celem dopracowania efektów.

W trakcie sesji Emil udzieli wielu cennych wskazówek.
Emil odpowiadać będzie na przesłane w komentarzach pytania uczestników.

Udział bezpłatny.


Jak w pełni skorzystać ze szkolenia?

Zarejestruj się BEZPŁATNIE, aby otrzymać przypomnienie o premierze wydarzenia, otrzymać dodatkowe materiały szkoleniowe, pliki RAW oraz uzyskać możliwość udziału w konkursie i zdobyć szanse wygrania naszej nagrody!

Subskrybuj nasz kanał YouTube i dowiedz się pierwszy o kolejnych szkoleniach!

O godz. 20:00 rozpocznie się transmisja pod linkiem:

https://youtu.be/kRPyOSdveZI

Można też oglądać na smart-telewizorze wystarczy wyszukać kanał Muse by LUMESCA Group i wybrać tę właśnie premierę.

Emil Biliński

Jest Austriakiem polskiego pochodzenia. Ukończył studia z fotografii, druku i grafiki w Graphische Bundes Lehr- und Versuchsanstalt w Wiedniu.
Na początku swojej fotograficznej drogi, przez 5 lat był asystentem najsłynniejszego austriackiego fotografa, Andreasa H. Bitesnich'a. Kilka lat pracował w znanym na całym świecie wiedeńskim muzeum KunstHausWien, gdzie miał szansę poznać i pracować z tak wielkim fotografami jak: Anne Leibovitz, David LaChapelle, Peter Lindbergh, Herb RiVs.Pracę jako profesjonalista rozpoczął w 2003r. Specjalizuje się w portretach wizerunkowych i biznesowych, aktach, fotografii reklamowej oraz fashion i beauty. Lubi eksperymentować, łączyć fotografię z grafiką, bawić się̨ obrazem, światłem i wyobraźnią̨ w spektakularny sposób. Poszukuje nietuzinkowych efektów używając do tego rożnych narzędzi.

Współpracował ze znanymi europejskimi magazynami np: Harpers Bazaar, ELLE, DIVA, WOMAN, Acbve Beauty, Playboy oraz firmami: Schwarzkopf, L'Oreal, Scholz & Friends, Redworks, Ogilvy, Atlanbc, Tchibo, Timotei, Braun, Universal Music i wiele innych.
Miał przyjemność́ występować́ w programach telewizyjnych takich jak Supermodelki (TVP1) TOPMODEL (TVN) oraz Supermodelka Plus Size (Polsat) w roli fotografa oraz eksperta.

Lubi fotografować charyzmatycznych, silnych ludzi, którzy go inspirują̨. Od kilku lat zaczął swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie przekazywać innym, co sprawia mu ogromną przyjemność́ i satysfakcję.

www: https://www.emilbilinski.pl
Facebook: https://www.facebook.com/EmilBilinskiPhotography/
Instagram: https://www.instagram.com/emil_bilinski/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UChFq1D0fDOMLiuOZx...


Chcesz dowiedzieć się jak wygląda edycja tych wspaniałych zdjęć?
Weź udział w premierze warsztatów o post produkcji:


CZĘŚĆ II -  Post Produkcja.

Piątek • 30 kwietnia 2021 • godz. 20:00

W tej półtoragodzinnej sesji szkoleniowej dowiesz się jak efektywnie spędzić czas podczas post produkcji. Emil zaprezentuje swój workflow oraz sposoby obróbki zdjęć z wykorzystaniem używanych przez siebie najczęściej programów.

Warsztat rozpocznie się od procesu wywołania zdjęć oraz podstawowych zabiegów retuszerskich celem maksymalnego wykorzystania danych kolorystyczny z pliku RAW przed importem do Photoshopa. Dowiesz się, jak zadbać o zgodność barw z użyciem ColorCheckera, po czym obejrzysz kreatywne wyprowadzenie kolorystyki w procesie Color Gradingu, na który Emil poświęci również część swojej uwagi.

Poznasz zaawansowane techniki retuszu. Prowadzący wybierze jedno zdjęcie, dla którego krok po kroku omówi najważniejsze czynności i funkcje których używa. Zobaczysz najczęściej używane narzędzia oraz dowiesz się, dlaczego oraz jaką spełniają dokładnie funkcję.

Omawiane techniki możesz wykorzystać z powodzeniem w każdym oprogramowaniu do edycji zdjęć. 

Zarejestruj się na Post Produkcję: https://app.evenea.pl/event/emilcreativepost/
Udział bezpłatny. 

Zobacz również:

szkolenia