Creative Masterclass. Emil Biliński. Post Produkcja

30 Kwietnia 2021, 20:00 (Piątek)

Internet,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Weź udział w konkursie i otrzymaj dodatkowe materiały szkoleniowe.
już niedostępne -

Tego nie możesz przegapić!

Creative Masterclass to nasze najbardziej cenione przez uczestników warsztaty. Tym razem wraz z Emilem Bilińskim zapraszamy na dwuczęściowe szkolenie online obejmujące wszystkie zagadnienia związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem modowej sesji zdjęciowej oraz wykład, w którym poznasz techniki post produkcji. To wyjątkowa okazja do uporządkowania lub uzupełnienia wiedzy, doskonalenia technik fotografowania oraz metod obróbki zdjęć.


CZĘŚĆ II - Post Produkcja

Piątek • 30 kwietnia 2021 • godz. 20:00

Półtoragodzinna sesja szkoleniowa w której dowiesz się jak efektywnie spędzić czas podczas post produkcji. Prowadzący przybliży swój workflow oraz sposoby obróbki zdjęć z wykorzystaniem używanych najczęściej programów.

Warsztat rozpocznie się od procesu wywołania zdjęć oraz podstawowych zabiegów retuszerskich celem maksymalnego wykorzystania danych kolorystyczny z pliku RAW przed importem do Photoshopa. Dowiesz się, jak zadbać o zgodność barw z użyciem ColorCheckera, zapewniając doskonały wstęp do kreatywnego wyprowadzenia kolorystyki w procesie Color Gradingu.

Poznasz zaawansowane techniki retuszu. Prowadzący wybierze jedno zdjęcie, dla którego krok po kroku omówi wszystkie czynności i funkcje których używa. Zobaczysz najczęściej używane narzędzia oraz dowiesz się, dlaczego oraz jaką spełniają dokładnie funkcję.

Omawiane techniki będzie można wykorzystać z powodzeniem w każdym oprogramowaniu do edycji zdjęć.

W trakcie sesji Emil udzieli wielu cennych wskazówek.
Emil odpowiadać będzie na przesłane w komentarzach pytania uczestników.

Udział bezpłatny.

Jak w pełni skorzystać ze szkolenia?

Zarejestruj się BEZPŁATNIE, aby otrzymać przypomnienie o premierze wydarzenia, otrzymać dodatkowe materiały szkoleniowe, pliki RAW oraz uzyskać możliwość udziału w konkursie i zdobyć szanse wygrania naszej nagrody!

Subskrybuj nasz kanał YouTube i dowiedz się pierwszy o kolejnych szkoleniach!


Emil Biliński

Jest Austriakiem polskiego pochodzenia. Ukończył studia z fotografii, druku i grafiki w Graphische Bundes Lehr- und Versuchsanstalt w Wiedniu.
Na początku swojej fotograficznej drogi, przez 5 lat był asystentem najsłynniejszego austriackiego fotografa, Andreasa H. Bitesnich'a. Kilka lat pracował w znanym na całym świecie wiedeńskim muzeum KunstHausWien, gdzie miał szansę poznać i pracować z tak wielkim fotografami jak: Anne Leibovitz, David LaChapelle, Peter Lindbergh, Herb RiVs.Pracę jako profesjonalista rozpoczął w 2003r. Specjalizuje się w portretach wizerunkowych i biznesowych, aktach, fotografii reklamowej oraz fashion i beauty. Lubi eksperymentować, łączyć fotografię z grafiką, bawić się̨ obrazem, światłem i wyobraźnią̨ w spektakularny sposób. Poszukuje nietuzinkowych efektów używając do tego rożnych narzędzi.

Współpracował ze znanymi europejskimi magazynami np: Harpers Bazaar, ELLE, DIVA, WOMAN, Acbve Beauty, Playboy oraz firmami: Schwarzkopf, L'Oreal, Scholz & Friends, Redworks, Ogilvy, Atlanbc, Tchibo, Timotei, Braun, Universal Music i wiele innych.
Miał przyjemność́ występować́ w programach telewizyjnych takich jak Supermodelki (TVP1) TOPMODEL (TVN) oraz Supermodelka Plus Size (Polsat) w roli fotografa oraz eksperta.

Lubi fotografować charyzmatycznych, silnych ludzi, którzy go inspirują̨. Od kilku lat zaczął swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie przekazywać innym, co sprawia mu ogromną przyjemność́ i satysfakcję.

www: https://www.emilbilinski.pl
Facebook: https://www.facebook.com/EmilBilinskiPhotography/
Instagram: https://www.instagram.com/emil_bilinski/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UChFq1D0fDOMLiuOZx...


Chcesz dowiedzieć się jak powstały te zdjęcia?
Zapraszamy do obejrzenia warsztatów z sesji zdjęciowej:


Zobacz również:

szkolenia