Empty Plates - hasło na talerzu

13 Czerwca 2019, 17:30 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Empty Plates - hasło na talerzu
już niedostępne -

"Empty Plates - hasło na talerzu" to warsztaty, które będą w sobie łączyć dwie aktywności. Początkowo spotkamy się z Emilią Skibą, działającą w polskiej grupie Loesje.

Loesje to międzynarodowa fundacja, która wspiera przedsięwzięcia grup w innych krajach i współpracuje z innymi organizacjami pozarządowymi, angażuje się w inicjatywy na rzecz wolności słowa, tolerancji, kreatywności.
W trakcie czerwcowych zajęć każdy będzie mógł spróbować własnych sił w godzinnych zajęciach z kreatywnego pisania. Hasła będą nawiązywać do konsumpcjonizmu oraz będą powiązane z organizowaną wcześniej akcją - Empty Bowls, która działa na rzecz walki z głodem.
Następnie odbędą się warsztaty ceramiczne, w czasie których będziemy przenosić wybrane hasła na porcelanowe talerze. Do dekoracji będzie można wykorzystać pędzelki, stemple wycięte na kształt liter oraz pigmenty ceramiczne. Każdy talerz zostanie poszkliwiony w pracowni i przygotowany do odbioru na stoisku Instytut Dizajnu w Kielcach w Parku Miejskim. 


----

Prowadzący: Emilia Skiba & Jolanta Szymanowska

Zapisy: 10.06.19 godz. 12:00 (evenea)

Ilość miejsc: 10

Wstęp na warsztaty jest darmowy, zamiast biletu prosimy o wpłacenie datku do puszki wolontariusza. Talerze będą do odbioru w trakcie trwania Święta Kielc, 22 czerwca, od godziny 11.00. Minimalna wpłata to 10 PLN

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia 3