Hipnoza konwersacyjna - ericksonowska

19 Lutego 2022, 10:00 (Sobota) - 20 Lutego 2022, 17:00 (Niedziela)

Poznań,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Do 31.01.2021
20 Lutego 2022, 17:00 997,00 zł
  Standard
20 Lutego 2022, 17:00 1 497,00 zł

Dla kogo hipnoza ericksonowska?

RODZICE - Dla rodziców, którzy chcą mieć doskonały kontakt z dzieckiem i mądrze wpływać na jego wychowanie.

TERAPEUCI, COACHE - Hipnoza werbalna i połączona z nią komunikacja niewerbalna, to obowiązkowe narzędzie dla terapeutów i specjalistów coachingu. Dlaczego? Jeśli nie znasz hipnozy, Twój klient Cię hipnotyzuje (często), a Ty nie wiesz, co się tak naprawdę dzieje. Hipnoza to must have w głębokiej komunikacji.

NEGOCJATORZY, HANDLOWCY - Negocjujesz? Prowadzisz rozmowy biznesowe lub sprzedajesz w bezpośrednim kontakcie? Hipnotyczna komunikacja pozwoli Ci łatwiej osiągać rezultat i zapewniać wynik WIN-WIN


Jakie umiejętności czekają na Ciebie?

Nauczysz się języka rozumianego przez podświadomość. Dzięki temu będziesz zadawać właściwe pytania. I sobie, i innym.

Jeśli pociąga Cię mindfulness, przekonasz się, że jest to część hipnozy ericksonowskiej i zaczniesz praktykować tę sztukę z łatwością.

Nauczysz się wchodzić w stan FLOW. Dla siebie oraz w komunikacji z innymi.

Dowiesz się, co dotychczas komunikowałeś tak naprawdę, a nie, co Ci się wydawalo. I posiądziesz umiejętność takiego mówienia, by podświadomość rozmówcy słyszała to, co faktycznie chcesz powiedzieć. Dzięki temu unikniesz sytuacji, gdy powtarzasz coś komuś wielokrotnie, a on zachowywał się, jakby Cię nie słyszał.

Będziesz zarządzać swoimi myślami. Myśli "sponsorują" Twoje emocje. Kiedy zarządzasz właściwie myślami, wpływasz precyzyjnie na swoje emocje.

Zobacz również:

szkolenia