To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Zostań programistką - nauka od podstaw i gwarantowana praca - Łódź
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Spotkanie dla mam, które myślą o nowym zawodzie w branży IT. 

Zgłoś się do programu szkoleniowego dofinansowanego przez pracodawcę i zacznij pracować jako Junior Software Developer w Ericsson. 

Gwarantowane zatrudnienie dla wszystkich uczestników szkolenia (15 osób).

Nie masz doświadczenia w branży IT?

I bardzo dobrze!

Szukamy osób, które:

  • nie mają wykształcenia technicznego,
  • mają umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,
  • mają wysokie kompetencje interpersonalne.

Preferujemy osoby wysoko zmotywowane, na przykład mamy, które wracają na rynek pracy po długiej przerwie.
Niezbędna jest dobra znajomość angielskiego, umożliwiająca swobodną konwersację oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Spotkanie dla mam

Spotkanie dla mam odbędzie się w siedzibie firmy Ericsson w Krakowie. Na spotkaniu opowiemy o możliwościach jakie firma daje mamom w IT. Będzie można porozmawiać z mamami, które już pracują w Ericssonie - opowiedzą one o tym, jak im się pracuje i czy ciężko jest pogodzić życie zawodowe w tej branży z byciem mamą.

Pokażemy mamom jak w jaki sposób można wejść do branży, co jest potrzebne do przekwalifikowania i jak można rozpocząć pracę w IT. Oczywiście udzielimy wszystkich informacji o rekrutacji do projektu i o jego przebiegu - co się będzie działo krok po kroku, od momentu zakończenia spotkania do uruchomienia projektu. 

Rekrutacja do projektu

W każdym z miast w kursie weźmie 15 wybranych osób, które przejdą przez trzy-etapową rekrutację. W pierwszym kroku uczestnicy będą analizowani pod kątem dopasowania do poszukiwanego profilu kandydata, w drugim odbędą rozmowy kwalifikacyjne w języku polskim oraz angielskim, a także testy analitycznego i logicznego myślenia.

Na tej podstawie - najlepsi kandydaci - zostaną zakwalifikowani do trzeciego etapu, który zostanie poprzedzony przekazaniem tzw. prework, tj. pracy przedkursowej, która stanowi wstęp do ostatniego etapu. To właśnie w trzecim etapie kandydaci będą mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami firmy Ericsson, a także zostaną poddani testom technicznym opartym o wcześniej przekazaną pracę przedkursową.

Nabór uczestników trwa do 31 stycznia 2017 r. Kursy rozpoczną się równolegle - w Łodzi i w Krakowie - 13 lutego.

Dlaczego warto pracować w firmie Ericsson?

Jest jednym z największych pracodawców w branży telekomunikacyjnej. Wszystkim pracownikom oferuje umowę o pracę, elastyczny czas pracy (np. pracownicy mający małe dzieci mogą zaczynać pracę nawet o 7 rano i kończyć już o 15), możliwość częściowej pracy zdalnej. Młodym mamom, a także pracownikom, którzy jeszcze studiują firma oferuje możliwość pracy na część etatu. Wszyscy pracownicy objęci są ubezpieczeniem na życie i prywatną opieką medyczną z możliwością jej rozszerzenia na członków rodziny. Firma regularnie organizuje imprezy dla dzieci pracowników takie jak Mikołajki czy Dzień Dziecka.

Pobierz bilet już teraz! 

Rejestrując się na wydarzenie wyrażasz zgodę na robienie zdjęć podczas spotkania i na przekazanie Twojego adresu mailowego pracodawcy - na potrzeby rekrutacji do projektu.

Więcej szczegółów

http://mamopracuj.pl/zostan-programistka-nauka-od-podstaw-i-gwarantowana-praca/


Zobacz również:

szkolenia Developerzy IT Java Języki Programowania Narzędzia Programistyczne Programowanie wydarzenia Łódź