To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Zwiększ zysk swojej praktyki tak jak inni uczestnicy tego kursu! Krakdent 2020 - Wykład Jak z sukcesem wprowadzić usłygi medycyny estetycznej do praktyki stomatologicznej -Sala Lwów A - 12.03.2020

Zwiększ zysk swojej praktyki tak jak inni uczestnicy tego kursu!

już niedostępne 47,00 zł -

To wykład dla właścicieli praktyk i lekarzy stomatologów, którzy myślą o wprowadzeniu usług medycyny estetycznej do praktyki stomatologicznej?


Jeżeli chcesz z sukcesem wprowadzić usługi medycyny estetycznej do praktyki stomatologicznej i uniknąć popełnienia kosztownych błędów oraz otrzymać odpowiedzi na najczęstsze pytania i obawy to zapraszamy na nasz wykład gdzie dowiesz się:

  • Czy wprowadzenie usług medycyny estetycznej do praktyki stomatologicznej jest opłacalne?
  • czy jest kosztowne?
  • jakie są etapy wprowadzenia takich usług?
  • jak skutecznie komunikować te usługi do obecnych pacjentów?
  • jak pozyskać nowych pacjentów na usługi medycyny estetycznej?


DOSKONAŁA OBSŁUGA PACJENTA oraz YOUVENA Aesthetic Medicine Educational Center połączyły swoje doświadczenia.
Michał Katarzyński i Małgorzata Kasprzak przedstawią rozwiązania, które są wynikiem ponad 7 letniej pracy, badań i wywiadów wśród praktyk, które wprowadziły takie usługi.
Omówią również zagadnienia kształcenia lekarzy dentystów w zakresie zakresie medycyny estetycznej, komunikacji z pacjentem, zarządzania i marketingu oraz rentowności tych usług.
Poznaj i wprowadź sprawdzony w 36 praktykach  system Rentownej Praktyki Stomatologicznej i  

osiągnij maksymalną rentowność Twojej praktyki dzięki wprowadzeniu bardzo rentownych usług medycyny estetycznej! REFERENCJE

O jakości naszych kursów najlepiej świadczą liczne referencje od kursantów, dlatego zapraszamy do ich obejrzenia i przeczytania.  

ARKADIUSZ BUZIEWICZ

Dentim Clinic w Katowicach

Jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłem w życiu. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Kompetentny trener i konkretne przykłady z perfekcyjnie funkcjonującego gabinetu. Z doświadczenia wiem, że to najlepsza oferta na polskim rynku. 

Z chęcią pojadę na kolejne wydarzenia.Informacje ogólne

PROWADZĄCY: Michał Katarzyński

TERMIN: 12.03.2020 

GODZINA: Sala Lwów A - 15.15 - 16.00


MICHAŁ KATARZYŃSKI

Przez 3 lata współzarządzał jedną z największych klinik stomatologicznych w Polsce, która w tym czasie podwoiła liczbę leczonych pacjentów, realizując średnio 4 tys wizyt miesięcznie tym samym podwajając przychody i potrajając wskaźnik rentowności!  

Jest dyplomowanym trenerem biznesu i wykładowcą Dental Profiit,  Doskonałej Obsługi Pacjenta, Akademii Digital Smile Design oraz Akademii Dawsona Polska. 

Do tej pory przeprowadził 36 audytów doradczych praktyk stomatologicznych, których efektem każdorazowo był wzrost rentowności i zysków praktyki!  Rekordzista + 870 tys zysku!        

Wierzy, że kluczem do sukcesu zawodowego jest świadomy ciągły rozwój kompetencji, który daje satysfakcję i pełną gotowość do maksymalnego angażowania się w codzienne czynności.

Jest pasjonatem rodzinnych podróży, historii, antropologii i nowoczesnych technologii foto/video.


Zarejestruj się na ten unikalny wykład! Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kraków