To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Darmowy bilet na webinar "Zdalne dni otwarte i atrakcyjne materiały edukacyjne dla szkół, czyli jak stworzyć wirtualny spacer od podstaw? Zdjęcia 360° i edytor Evryplace dla oświaty."
już niedostępne -

Zorganizuj wirtualne dni otwarte w swojej szkole i twórz angażujące materiały edukacyjne, z którymi nauka przychodzi łatwiej i przyjemniej razem z Evryplace.

Startujemy z akcją #ZdalneDniOtwarte i #ZdalnyNauczyciel 😃, żeby wspierać edukację w Polsce zarówno w obliczu pandemii, jak i nabierającego prędkości rozwoju technologicznego. 

Obecne czasy to nie tylko czasy pandemii to przede wszystkim okres niesamowitego rozwoju technologicznego, który stwarza niepowtarzalne możliwości dla edukacji. Może ona przebiegać szybciej i przychodzić uczniom z większą łatwością i przyjemnością. Kluczem jest kreowanie ciekawych i angażujących doświadczeń raczej niż przekazywanie samej teorii. Teraz jest też czas, w którym docieramy do szerszych grup odbiorców, a w związku z tym nasz wizerunek wirtualny coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Wirtualne spacery mogą pozwolić na skorzystanie z tej szansy, przyciągnięcie większej liczby potencjalnych kandydatów, a także umożliwienie im podjęcia bardziej świadomego wyboru. 


Przygotowaliśmy dla Państwa kompleksowe szkolenie, podczas którego zaprezentujemy jak można wykorzystać technologię wirtualnych spacerów w edukacji oraz nauczymy jak samodzielnie, od początku do końca, tworzyć świetne zdjęcia 360° oraz przykuwające uwagę wirtualne spacery, które to razem składają się na możliwość tworzenia interesujących i angażujących materiałów edukacyjnych oraz prezentacji szkół wraz z bogatą warstwą informacyjną. 

W trakcie szkolenia przeprowadzimy Państwa krok po kroku przez tematy:

 1. Jak wykorzystać technologię 360° do atrakcyjnej prezentacji swojej szkoły i tworzenia angażujących materiałów edukacyjnych
 2. Podstawy zdjęć 360° - wszystko co musisz wiedzieć, żeby zacząć
 • Jak wybrać odpowiednie urządzenie (jakie są rodzaje, porównanie dostępnych modeli, parametry, na które zwrócić uwagę przy zakupie) i jak je pozyskać niskim kosztem
 • Jak robić zdjęcia 360°:

⭐ przygotowanie do sesji zdjęciowej,

⭐rozplanowanie zdjęć 360° w pomieszczeniach,

⭐ustawienia aparatu - jaki tryb wybrać?

⭐parametry zdjęć, które maksymalnie podkręcą jakość

 • Jak zgrać zdjęcia 360°

3.Podstawy wirtualnych spacerów i edytora Evryplace

 • Jak dodać zdjęcia do Evryplace
 • Jak stworzyć atrakcyjny wirtualny spacer:

⭐ustawianie kierunków patrzenia,
⭐używanie korektora graficznego w manualny i szybki sposób

 • Jak połączyć zdjęcia przejściami
 • Jak wzbogacić spacer o dodatkowe informacje (wykorzystanie widgetów)
 • Jakie dodatkowe funkcjonalności podkręcą jakość Twojego wirtualnego spaceru
 • Jak udostępnić wirtualny spacer na portalach społecznościowych, stronach internetowych i w mailu.

Na końcu zaprosimy was do dyskusji, podczas której poznacie odpowiedzi na nurtujące was pytania. 🤗 

Prowadzący

Całość poprowadzi nasz Customer Support Specialist - Jakub Kochański, który na co dzień odpowiada na pytania osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze zdjęciami 360° i wirtualnymi spacerami i wspiera naszych klientów w tworzeniu świetnych prezentacji. Przeprowadzi was krok po kroku przez najważniejsze zagadnienia i wytłumaczy wszystko w bardzo przystępny sposób, choć warto podkreślić, że nasz edytor jest bardzo intuicyjnym narzędziem :) 

Dla kogo

Ten webinar przeznaczamy wyłącznie dla szkół i uczelni, dlatego zapraszamy ich przedstawicieli, a w szczególności osoby zajmujące się promocją szkoły i tworzeniem materiałów edukacyjnych. Nauczyciele, którzy chcą wdrażać nowoczesne i angażujące formy prowadzenia zajęć także znajdą w takim webinarze ogromną wartość.

Szkolenie w pełni odpowie na potrzeby osób początkujących, zaczynając od tego czym są zdjęcia 360° i wirtualne spacery, przechodząc przez podstawowe zagadnienia i kończąc na tworzeniu i publikowaniu wartościowych i atrakcyjnych prezentacji 360 (wirtualnych spacerów). Dla osób, które już tworzyły prezentacje dla swoich szkół będzie to z kolei uporządkowanie i usystematyzowanie wiedzy wzbogacone o mnóstwo przydatnych porad, które pomogą uatrakcyjnić przygotowane wirtualne spacery. 

O technologii 360° w edukacji 

Technologia 360° pozwala na  wchodzenie w interakcję z miejscami oddalonymi nawet o setki kilometrów, a tym bardziej teraz kiedy kontakty są tak bardzo utrudnione. Wirtualne spacery stosowane są już z powodzeniem od kilku lat w branży szkoleń, gdzie okazują się zdecydowanie bardziej angażować uczestników niż tradycyjne formy. Dzięki temu zaangażowaniu i wzbudzonemu zainteresowaniu wiedza przyswajana jest szybciej. Zajęcia w szkole zyskałyby znacząco na jakości dzięki aplikacji rozwiązań 360° . Uczniowie nie skarżyliby się na dłużące się lekcje a co więcej otrzymywaliby niepowtarzalną okazję eksploracji. Taki wirtualny spacer to też świetna szansa promocji szkoły, która ułatwi wybór kandydatom i zainteresuje szersze grono. 

Więcej o akcji #ZdalneDniOtwarte

Wiemy jak ważnym wydarzeniem w życiu zarówno kandydatów, jak i samej szkoły czy uczelni są Dni Otwarte, podczas których można zobaczyć jak wyglądają sale, co dzieje się w szkole oraz jaka atmosfera panuje w danym miejscu. Dla wielu młodych osób oraz dzieci i ich rodziców jest to kluczowy czynnik przy wyborze szkoły, a obecna sytuacja uniemożliwia taką interakcję w tradycyjnej formie. Może to być szczególnie trudne, dla osób mieszkających w okolicznych miejscowościach, które nie miały szansy nawet zobaczyć budynku szkoły, w której planują uczyć się przez następne lata. Wybór ten jest wystarczająco trudny sam w sobie i powinniśmy dokładać starań, aby był on jak najbardziej świadomy. Dzięki technologii zdjęć panoramicznych i naszemu łatwemu w obsłudze edytorowi mogą Państwo ponownie przyciągnąć studentów, uczniów oraz rodziców i dać im szansę zaznajomienia się z ofertą edukacyjną w bardzo atrakcyjny i bezpieczny sposób. Taki materiał to również świetna forma promocyjna, która będzie budować pozytywny i nowoczesny wizerunek szkoły przez cały rok i następne lata.

Więcej o akcji #ZdalnyNauczyciel

Wiemy też z jakimi trudnościami zmagają się nauczyciele podczas pracy zdalnej. Uczniom znacznie trudniej jest utrzymać skupienie przed komputerem. Potrzebują dodatkowych bodźców i materiałów, które pozwalają na interakcję. Jednocześnie dzieci i młodzież w tym czasie mają ograniczone możliwości samodzielnej eksploracji świata zewnętrznego, dlatego nauczyciele powinni im to ułatwić. Nie mogą odbywać się tak jak dawniej grupowe wyprawy do muzeum, do zoo czy do ważnych punktów kulturalnych miasta.Tutaj również świetnie sprawdza się nasze oprogramowanie, za pomocą którego można samodzielnie tworzyć interaktywne lekcje wykorzystując prezentacje 360°, wzbogacać je o wartościowe treści merytoryczne (w formatach tekstowych, graficznych, filmowych i dźwiękowych). Dzięki temu rozwiązaniu, możemy wspólnie zwiedzać miejsca, niezależnie od tego gdzie jesteśmy, zachowując bezpieczeństwo i zaspokajając ciekawość zarówno najmłodszych jak i tych starszych uczniów. Tego typu prezentacje (inaczej: wirtualne spacery) pomagają kreować doświadczenia zamiast przekazywania czystej teorii, dzięki czemu nauka przychodzi uczniom łatwiej i szybciej, a do tego staje się przyjemnością.

Kim jesteśmy? - Evryplace

Evryplace to intuicyjny edytor do tworzenia wirtualnych spacerów. Dzięki jego funkcjonalności znajduje on zastosowanie w wielu branżach, gdzie może być wykorzystywany na różne sposoby. Zespół naszych specjalistów wspiera szczególnie osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią 360° czy wirtualnymi spacerami, tak by ich prezentacje były na jak najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej o Evryplace i wypróbuj za darmo na: https://evryplace.com/

Warunki udziału

Udział w webinarium jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora na maila podanego w formularzu zgłoszeniowym. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona i o uczestnictwie w wydarzeniu może decydować kolejność logowania.

Nie może Cię zabraknąć!

Do zobaczenia 👀

Zobacz również:

szkolenia