To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wykład Pawła Fabjańskiego " Dokąd zmierza fotografia. Trendy w fotografii"
już niedostępne -

Gościem specjalnym tegorocznego Photo Summit Day będzie Paweł Fabjański, który wygłosi wykład pt. "Dokąd zmierza fotografia. Trendy w fotografii". 

Opowie nie tylko o tym jak dziś robimy zdjęcia, ale także o tym, jak je postrzegamy. Zaprezentuje nowości technologiczne i zmiany, które powodują, że dzisiejsza fotografia wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. W swoich rozważaniach przejdzie od AI przez fotografię mobilną, aż do wracającej mody na kliszę i analogowość. Przeanalizuje nowe wyzwania i możliwości dla fotografów oraz zastanowi się nad przyszłością swojej ukochanej dziedziny.

Wydarzenie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy

Termin: 11 maja godz. 18.00 - 19.30

Miejsce: Concordia Design Wrocław, Sala Kamienica

O autorze:

Paweł Fabjański, nieustannie eksploruje granice między sztuką, a komercją, ustanawiając nowe standardy w świecie fotografii. Reprezentowany w Polsce przez agencję ShootMe, a we Włoszech przez Take Production. Wykorzystuje kolor i światło w charakterystyczny dla siebie sposób, tworząc poruszające obrazy zainspirowane popkulturą, kinem i klasyką plakatu filmowego. Wyróżniony w prestiżowym albumie "200 Best Ad Photographers Worldwide", laureat Srebrnego Lwa na Festiwalu Reklamy w Cannes. Dzieli się swoją wiedzą jako wykładowca w Szkole Filmowej w Łodzi, inspirując przyszłe pokolenia twórców.Uwielbia nowe technologie i stara się wykorzystywać je w procesie twórczym oraz jako narzędzie edukacyjne. Jego prace, wystawiane na wystawach w wielu zakątkach świata, przekraczają granice kulturowe i artystyczne, a okładki albumów muzycznych, takich artystów jak Taco Hemingway, Taconafide czy O.S.T.R., już zdążyły stać się ikonami współczesnej popkultury.


Regulamin Photo Summit Day

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Wrocław